• Головна
  • Стелу «Я люблю Черкаси» департамент ЖКК пропонує встановити в Сосновому бору (ФОТО)
16:30, 6 жовтня 2016 р.

Стелу «Я люблю Черкаси» департамент ЖКК пропонує встановити в Сосновому бору (ФОТО)

Питання щодо встановлення стели “Я люблю Черкаси” може бути закрите вже на найближчій сесії Черкаської міської ради. Наразі достеменно відомо, що біля підніжжя Пагорба Слави її не встановлюватимуть. Розглядається кілька варіантів щодо її розміщення в одній з паркових зон міста. Про це у коментарі “Про все” розповів начальник управління вуличної інфраструктури департаменту ЖКК Сергій Отрешко.

– Де буде розташована стела, вирішуватиме міська рада. А безпосередньо встановлюватиме та опікуватиметься цією композицією КП “Дирекція парків”. Вже вони будуть розробляти та затверджувати проект. Наш департамент на найближчу сесію подаватиме відповідну пропозицію, – розповідає чиновник. – Ми будемо рекомендувати встановлення стели в парку “Сосновий бір” біля реконструйованого фонтану, що біля літнього кінотеатру. Якщо міська рада затвердить – встановимо. Будуть інші думки та пропозиції – розглянемо їх.

Станом на сьогодні літери та серце іміджевої композиції повністю виготовлені та зберігаються на території однієї з баз Черкас. Вони вкриті захисним ґрунтуванням для убезпечення від несприятливих погодних умов та корозії.

стела3-424x283

стела3-424x283

– Як бачите, і літери, і серце повністю виготовлені. Вони зараз поґрунтовані для захисту від несприятливих погодних умов. Вага однієї літери понад 400 кг, а серця – близько 500. Розміри теж досить значні: літери двометрові, а серце 2,5 метри. На території цієї бази вони й будуть зберігатися, допоки міськрада не прийме рішення про місце і час її встановлення, –  розповів “Про все” директор КП “Комбінат комунальних підприємств” Анатолій Бейн.

За словами Анатолія Бейна, літери будуть пофарбовані в білий колір, а серце – у червоний. Як запевняє муніципальний чиновник, наразі немає сенсу здійснювати оздоблювальні роботи, оскільки під час монтажу лако-фарбне покриття може бути пошкоджено.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #стела #ялюблючеркаси.сосновийбір #сергійотрешко
Оголошення
live comments feed...