Черкаські студенти отримали перспективу стати професійними тестувальниками нових комп’ютерних програм, які з’являтимуться в Україні

Сучасним методам дослідження програмних новинок, пошуку їх недоліків та варіантів виправлення навчатиме студентів ЧДТУ компанія «QATestLab». На сьогодні це провідна вітчизняна компанія-тестувальник програмного забезпечення для розробників програм у сфері комерції, телекомунікації, туризму та урядових проектів.

- Ми отримали від компанії сучасне програмне забезпечення, завдяки якому наші студенти ще на етапі навчання зможуть отримати унікальні знання на сучасному рівні, а у перспективі – пропозиції престижної високооплачуваної роботи і можливості першими знайомитися із новим програмним забезпеченням, що з’являтиметься в Україні, - зазначила декан факультету інформаційних технологій і систем, кандидат технічних наук ЧДТУ, доцент Ірина Трегубенко. – Крім того, університет отримає від «QATestLab» можливість використання он-лайн дистанційного середовища для оптимізації навчального процесу. Студенти зможуть виконувати завдання он-лайн, викладачі - перевіряти їх у такому ж режимі, додатково збираючи статистичні дані, які дозволять більш системно оцінювати підготовку студентів. Це просто неоціненно для студентів, що навчаються заочно – вони зможуть дистанційно тримати постійний зв'язок із викладачем – і підвищувати якість свого навчання.

Press Club
програмнезабезпечення тестувальник ЧДТУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии