• Головна
  • Черкащани все частіше беруть своє житло під охорону
15:00, 15 вересня 2016 р.

Черкащани все частіше беруть своє житло під охорону

Так, лише протягом 2015 року послугами Державної служби охорони скористалися близько тисячі жителів нашої області. Загалом на сьогодні під охороною ДСО більше п’яти тисяч квартир черкащан. Про це під час прес-конференції розповів заступник начальника управління поліції охорони Сергій Щербина, – повідомляє ІнфоМІСТ.

– Злодії стають досвідченішими, використовують і відмички, і різного роду новітні технології, тому від несанкціонованого проникнення у квартиру не захищають ні ґрати на вікна, ні броньовані двері, ні подвійні замки. Досвід показує, що лише охоронна сигналізація зможе забезпечити охорону майна. В багатьох випадках злочинці відмовляються від крадіжки, побачивши наліпку “Об’єкт під охороною”, – твердить Щербина.

Щоправда, продовжує правоохоронець, під охорону черкащани зазвичай зважуються уже після того, як їхнє житло “обчистили”. Та бувають і інші випадки. Наприклад, коли люди беруть житло під охорону, відбуваючи у термінове відрядження або відпустку. Таку послугу називають “термінова охорона”.

– При надходженні заявки від громадянина про необхідність термінової охорони квартири наші співробітники встановлюють охоронне обладнання, розвішують радіодатчики, ставлять прилади. За півгодини вже квартира під охороною, – розповідає Сергій Щербина.

Нині на території області діють 20 нарядів швидкого реагування. З них у місті Черкаси – п’ять. Віднедавна усі вони мають автівки “Пежо”. За словами працівника поліції, після надходження сигналу у місті наряд прибуває протягом трьох хвилин, у районі на це йде близько п’яти хвилин.

– За три хвилини багато не зробиш у квартирі. Можна виламати двері, забігти у квартиру й узяти перше, що впало у вічі. Але за два роки жодного випадку, щоб устигли щось винести, не було, – запевняє правоохоронець.

Ще одна “новинка” в роботі ДСО – відеонагляд. Завдяки камерам спостереження черкащани можуть вивести відео собі на робочий комп’ютер або навіть смартфон. І в режимі онлайн дивитися, хто проходить біля їхнього житла. Загалом монтування обладнання для охорони житла коштує близько п’яти тисяч гривень. З 15 до 30 вересня у поліції роблять 50 % знижку на монтування в межах акції “Квартира під охорону” (для учасників АТО знижка становить 75 %). Місячна абонплата за користування системою – від ста гривень і більше (залежно від віддаленості квартири чи будинку від точки відстою групи).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#черкаси #державнаслужбаохорони #злодіїстаютьдосвідченішими #сергійщербина
Оголошення
live comments feed...