Як би його так скупатися, щоб не втонути? Рятувальники розказали

Статистика свідчить: щороку на водоймах України тонуть декілька тисяч осіб. На жаль, не виключенням є і Черкащина, де вже цього року на воді сталося 22 надзвичайні події під час яких загинуло 15 громадян, 32 людини вдалось врятувати, – інформує служба надзвичайних ситуацій в області.

Зрозуміло, що поставити рятувальника в кожному такому місці неможливо, тому найбільш дієвою формою профілактики та попередження трагічних випадків залишається навчання населення основним правилам і діям на випадок надзвичайної події.

 Чергова така акція під красномовною назвою «Безпечне літо» відбулася в обласному центрі на одному з центральних  пляжів – «Живчик», – який користується популярністю серед жителів та гостей міста.

Літо-1
Літо-1
Літо-2
Літо-2
Літо-4
Літо-4
Літо-6
Літо-6

 Акція рятувальників складалася з кількох важливих заходів. Завдяки залученню до неї водолазів, медичних працівників, психологів та волонтерів, вдалося донести до громадян основні види загроз та правила безпеки. Медики за допомогою добровольців та спеціального манекену навчали охочих правилам надання невідкладної медичної допомоги, техніці непрямого масажу серця, штучному диханню. Особливу увагу під час заходу було приділено найменшим відпочивальникам, які з радістю відгукнулися на пропозицію взяти участь у навчальній вікторині під назвою «Яскраве літо».

Літо-7
Літо-7
Літо-8
Літо-8

Профілактична акція «Безпечне літо» продовжує свою ходу всіма районами області й триватиме аж до завершення пляжного сезону.

http://shepetivka.com.ua/statti/rekla/zahalni/555-kak-vybrat-kachestvennyy-massazhnyy-stol.html
пляжний сезон купання правила безпеки на воді безпечне літо
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі