Труби не витримують! Під час гідровипробувань у Черкасах сталося 60 поривів мереж

Сьогодні під час наради у мерії директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Микола Кушнір звітував про проведення гідровипробувань у місті та розповів про нові тарифи на тепло, повідомляє Інфоміст.

 – На сьогодні проведено два етапи гідравлічних випробувань. Це район «Митниця» та по Благовісній до центральної частини міста. За результатами випробувань, виникло 60 поривів мереж. Ми завершили випробування своїх мереж у цьому районі. А відсьогодні ТЕЦ розпочинає випробування своїх. До цього ми випробовували під тиском 16, а зараз буде 20 кг на квадратний сантиметр. У зв’язку з цим у цих районах відсутнє гаряче водопостачання. Окрім того, відсьогодні розпочинає гідровипробування своїх мереж котельня на Різдвяній, 35, – повідомив Кушнір.

За його словами, споживачі сусіднього району у повному обсязі забезпечені гарячим водопостачанням, за винятком двох котелень, які сьогодні будуть відключені у зв’язку з заміною лічильників газу. Загалом роботи відбуваються по плану, без затримок.

Також під час наради очільник КП «Черкаситеплокомуненерго» назвав орієнтовні цифри тарифів, адже результати засідання Нацкомісії ще не опубліковані: квадратний метр для споживачів без лічильників у «Теплокомуненерго» коштуватиме близько 32 гривень, у Черкаській ТЕЦ – близько 29. Тариф для населення за гігакалорії у межах «Теплокомуненерго» вартуватиме 1100 гривень, а ТЕЦ – близько 1 000. Основна причина збільшення ціни на тепло та гарячу воду – це вартість газу. Нині 1 000 метрів кубічних вартує 5 750 гривень, а попередня складала 2 994 гривні.

http://infomist.ck.ua/
Черкаси гідровипробування Черкаситеплокомуненерго Черкаська ТЕЦ тарифи
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии