• Головна
  • Вернісаж із присмаком пристрасті – у Черкасах відкрилася виставка митців «Червоне…» (ВІДЕО)
13:15, 18 травня 2016 р.

Вернісаж із присмаком пристрасті – у Черкасах відкрилася виставка митців «Червоне…» (ВІДЕО)

У Черкаському обласному художньому музеї відкрилась виставка «Червоне…». Це друга за кольоровим визначенням мистецька подія. Торік домінантним кольором був сірий. Цього разу червоній гамі працювало 46 черкаських митців, всього 59 робіт. Організатори червоної експозиції переконані, яскраві твори здатні привести до ладу емоції, і гармонізувати почуття, повідомляє ЧСН.

Червоні черевички, червоні кульки, червоні мальви і маки. Вернісаж із присмаком пристрасті, кохання й експресії – інакше не назвеш. Червоний колір у творчості черкаських художників і жіночий і чоловічий. Над своєю роботою художниця Тетяна Куліш працювала лише кілька днів, каже натхнення прилетіло й полетіло немов пристрасть, яку вона зобразила на полотні.

Учасники виставки – черкаські митці, які працюють в різних видах мистецтва: живопис, графіка, текстиль, кераміка, фотографія. Червоний – яскравий і теплий колір, він входить у список основних кольорів. Його характеристики це лідерство, завзятість, боротьба за свої права, динамічність і наполегливість.

Митці сподіваються, що роботи в червоній гамі, представлені на виставці «Червоне…», здатні привести до ладу емоції, пробудити почуття, адже «Червоне, то – любов».

Куратор виставки художник-дизайнер Лариса Шейх, а співкуратор Заслужений художник України Віктор Афонін, вже зараз думають над кольором наступної експозиції, ймовірно це буде колір контрасний до червоного – синій або зелений.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вернісаж #присмак пристрасті #Черкаси #відкрилася #виставка #«Червоне…»
Оголошення
live comments feed...