• Головна
  • В інтернатних закладах області перевіряли дотримання прав людини
12:09, 30 листопада 2015 р.

В інтернатних закладах області перевіряли дотримання прав людини

  – Під час перевірок ми насамперед звертали увагу на дотримання прав наших підопічних, – зазначив директор Департаменту Руслан Чикало, відкриваючи засідання колегії, – крім того, оцінювали їхні умови проживання та харчування. Наші підопічні – це інваліди внаслідок психічних захворювань та люди похилого віку, тобто найбільш незахищені соціальні верстви. Вони потребують нашої постійної уваги та допомоги, адже не можуть самі себе обслуговувати.

  У цілому мешканці соціальних установ області забезпечені всім необхідним: сезонним одягом, взуттям, постільною білизною, посудом тощо. Підопічні мають чотириразове харчування, зокрема й дієтичне, а технічні й інші засоби реабілітації мають відповідно до індивідуальних програм реабілітації. Практично в усіх закладах області зроблені ремонти, наразі ремонтні роботи завершуються у Стеблівському будинку-інтернаті.

  Але є й проблемні питання. Зокрема, потребує оновлення матеріально-технічна база в медичних частинах, у деяких закладах потребують заміни ліжка та матраци.

  Не в повній мірі використовуються можливості індивідуальної програми реабілітації щодо забезпечення підопічних технічними та іншими засобами, такими як: функціональні ліжка для лежачих хворих, приліжкові столики та санітарні стільці.

  За результатами перевірок керівникам інтернатних установ рекомендували забезпечити системний підхід в організації роботи закладів щодо дотримання прав людини. Насамперед посилити контроль за виконанням обов’язків медичним та обслуговуючим персоналом та активізувати роботу із залучення шефської, спонсорської й гуманітарної допомоги з метою поліпшення умов проживання вихованців та підопічних в інтернатних установах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інтернатні заклади #ОДА #Черкаси #перевірка
Оголошення
live comments feed...