У Черкаській галереї поселились народні витвори з усієї області (ВІДЕО)

Витинанки, ляльки-мотанки та диво-звірі. У черкаській галереї поселились народні витвори з усієї області. Роботи представили більше двадцяти майстрів. Аби потішити містян мистецтвом з минулого. 

Галина Тимошенко, мисткиня: "Кожна кераміка, кожна плиточка – це якийсь символ. Дубовий листочок – символ козацької сили, берегиня, яка оберігає…"

Мисткиня Галина показує свій новий витвір. Його, тішиться, робила разом з п’ятнадцятирічною донькою.

Галина Тимошенко, мисткиня: "Моя донька робила витинанку, а я робила як паспарту оброблення в кераміці. Це козак Мамай, який сидить, гадає, думу співає"

Поруч з витинанками – народні хустки. Рукодільниця Наталя хвалиться однією зі своїх найкращих.  

Наталія Крамна-Таран, мисткиня: "Тут такі кружечки. І воно таке, бачте, по небу блукало-блукало. На льоні вона натуральному. З бісером, муліне вишита"

Таких народних виробів тут зо два десятки. Їх до Черкас звезли з усієї області.

Ольга Мартинова, голова Черкаської спілки майстрів народного мистецтва: "Тут й іграшки, і лялька-мотанка, і рушник, і витинанка, і писанки. Ну, одним словом, все народне мистецтво Черкащини. Різнопланова виставка. Вона дуже вдала, бо вона така різна. Достатньо кольорова, достатньо різна в техніках подачі. І, власне, відображає характер черкаського обласного осередку"

Відчути себе народним умільцем зможе кожен черкащанин. Для найвправніших тут відсьогодні і до кінця місяця влаштовують майстер-класи. 

ТРК ВІККА
Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі