Ось тільки кілька порад з приготування коктейлів на основі віскі jack daniels. У попередніх наших публікаціях ми вже визначилися з основним правилом любителів елітних алкогольних напоїв. Віскі jack daniels можна вживати як в чистому вигляді, так і в складі коктейлів. У першому випадку, ніяких видів закусок не потрібно. Часточка лайма чи лимона - це максимум, що можна використовувати. Любителі міцних коктейлів можуть алкоголь купити в інтернет-магазині елітного алкоголю за посиланням купить виски украина і насолоджуватися віскі в компанії з кока-колою, пепсі-колою, звичайною газованою водою або навіть кубиком льоду.

Неприпустимим серед поціновувачів вважається змішування різних сортів віскі між собою, тим більше з іншими міцними алкогольними напоями. Пити через коктейльну трубочку чистий напій також не рекомендується. Американський коктейль Whiskey Sour прийнято вважати одним з найбільш популярних на всіх континентах. Класичний рецепт напою передбачає використання лимонного соку в якості основного інгредієнта, хоча є і варіації. Наприклад, не забороняється використовувати і свіжо віджатий апельсиновий сік. Цитрусова добавка надає напою кислуватий освіжаючий смак. Алкогольна основа для коктейлю - віскі jack daniels, куплений в інтернет-магазині http://elit-alco.com.ua/catalog/jack-daniels-dzhek-deniels.

Для приготування коктейлю і змішування алкоголю з інгредієнтами краще озброїтися широкими на товстому піддоні склянками. Нам знадобиться на одну порцію: 40 мілілітрів віскі Jack Daniel's; 20 мілілітрів лимонного соку; 20 мілілітрів цукрового сиропу. Алгоритм приготування простий: перемішати все разом інгредієнти шейкером, пропустити через фільтр суміш для видалення згустків свіжо віджатого соку, перелити в коктейльні склянки, додати кубики льоду.