Як тільки жінка дізнається про майбутньої вагітності, то крім того, що вона відчуває почуття радості, також вона відчуває тривогу. І це легко пояснюється, адже тепер вона повинна знати про всі нюанси цього процесу. Щоб можна було згладити ці почуття, і був придуманий спеціальний календар вагітності, який здатний допомогти. Календар вагітності ви можете знайти на сайті stykit.com.ua/

В внаслідок цього, можна буде ретельно ознайомитися з усією необхідною інформацією, а також отримати відповіді на питання, що цікавлять вас, що, звичайно ж є досить приємним моментом.

На сайті "Стукіт сердця" ви можете знайти багато цікавої інформації про вагідність.

Календар вагітності розписаний по тижнях, а це означає, що це прекрасне джерело інформації. Адже можна буде ретельно стежити за розвитком плода, дізнаючись про кожних дрібницях, які з ним відбуваються. І вагітна жінка завжди буде знати, в який період часу, з її організмом

відбувалися ті чи інші зміни. І як тільки майбутня мама розуміє, що щось іде не так, то вона відразу ж, звертається за допомогою до лікаря.

Ніхто не сперечається, що процес вагітності у кожної жінки протікає по-різному. І календар дитини, розраховується по тижнях, а це означає тільки одне, що можна буде без особливих проблем знати приблизне представлене про зростання дитини.

І взагалі вагітна жінка буде знати, коли вона народить, і чого їй варто очікувати. Таким чином, вона ретельно підготуватися до цього процесу, тим самим дізнаючись про зміни, які відбуваються з її організмом.

Тепер ви самі змогли переконатися в тому, що календар вагітності являє собою найбільш важливий момент, до якого необхідно підходити грамотно і відповідально. І тоді ваш малюк народиться здоровим.

Таїнство появи нового життя на світло укладається в 38 тижнів календаря. Виявивши факт вагітності, рідкісна жінка може з точністю до одного дня розрахувати дату зачаття. Тому для зручності лікарі-гінекологи розраховують термін вагітності, відштовхуючись від дати останніх місячних жінки. У процесі ведення вагітності гінекологи оперують поняттям «акушерські тижні».

Якщо бути точними, календар вагітності становить 40 тижнів. Перші два тижні відбувається дозрівання яйцеклітини, підготовка її до запліднення. Через два тижні з дня початку менструації настає період овуляції і при сприятливих умовах відбувається запліднення. Через тиждень після запліднення відбувається прикріплення ембріона до внутрішньої стінки матки. Для того щоб поетапно вивчити процеси, що відбуваються в процесі перебігу вагітності, зручно використовувати календар вагітності онлайн.