Новинка, хіт сезону. В інтернет-магазині «TIMBO» з'явився новий вид одягу для спорту та відпочинку. Кращі ціни при покупці спортивних комбінезонів оптом. Заходьте на сайт, вивчайте каталог. Нові товари викладені в розділі одяг для дівчаток, хлопчиків, мамам і малюкам.

Цей універсальний одяг підходить і дорослим, і дітям, особливо комфортно в ній малюкам. З 1936 року в розвинених країнах цільні костюмчики шилися виключно для дітей. Піклуючись про здоров'я своїх чад, батьки віддавали перевагу добре захищеному одязі.

сучасний комбінезон

Раніше вважалося, що комбінезони - це костюми робітників на будівництві або одяг космонавтів, або парашутистів. Логічно припустити, що якщо саме для цих професій обрані такі вироби, значить вони зручні і практичні. Безліч кишень, зручний крій забезпечує комфорт і зручність.

Купити спортивні комбінезони «TIMBO» в кращому магазині для всієї родини

Купити спортивні комбінезони «TIMBO» можна в роздрібних або інтернет-магазинах. Зовнішній вигляд виробу залежить від модних тенденцій і фантазії дизайнерів. У нашому магазині ви зможете придбати наступні моделі:

  • спортивні;
  • дитячі;
  • для мам.

Ми прекрасно розуміємо, наскільки важливий якісний одяг підростаючому поколінню. Тому для пошиття використовуємо виключно натуральні тканини. Хороша терморегуляція забезпечить комфортне носіння. Відсутність синтетичних ниток і шкідливих барвників вбереже здоров'я дитини, не викликатиме алергію.

У чому переваги такого виду одягу?

Цілісний крій захищає поперек від протягів. Коли матуся витягує дитину з коляски, кофточка задирається і оголює спинку. Малюкові холодно, він плаче і захворює. Коли юні спортсмени здають крос, біжать довгі дистанції, футболка вискакує з брюк і пронизливий вітер холодить розпалене тіло. Дитина хворіє. Коли мама йде на прогулянку з малюком - їй доводиться регулярно нахилятися, поправляти футболку і брюки. Комбінезон позбавлений цього недоліку - вітер не студить поперек.

Костюм сконструйований досвідченими модельєрами. Продумані всі допуски, зручний крій не утрудняє руху.

Дизайнери подбали про те, щоб наряд виглядав зручно і естетично.

Тому ви не помилитеся, якщо вирішите випробувати цю модель.

Спортивні комбінезони в інтернет-магазині «TIMBO»

Спортивні комбінезони в інтернет-магазині «TIMBO» представлені в широкому асортименті. Ви зможете вибрати потрібний фасон і забарвлення. Цей одяг відноситься до типу універсальних. У ній можна займатися спортом. У холодну пору добре пробігтися по алеях парку в захищеному костюмі. Манжети на рукавах і штанях не дозволять вітру пробратися до тіла, в разі негоди можна накинути капюшон. Діти обох статей в таких костюмах із задоволенням гуляють, грають в активні ігри. Комбінезон можна використовувати в якості домашнього одягу. У будинку, в період міжсезоння, коли ще не включено опалення, хочеться надіти щось тепленьке.

Купуйте цю універсальну, модний одяг в інтернет-магазині «TIMBO». Крім великого вибору вас ще чекають приємні ціни. Адже «TIMBO» сам моделює, шиє і продає одяг.