Дерево само по собі володіє високою зносостійкістю. Але, вибираючи дерев'яні столи, необхідно знати декілька нюансів, які вбережуть вас від помилки. Великий асортимент меблів з еко матеріалу Ви можете знайти перейшовши по посиланню https://klen.ua/uk/mebli/ в інтернет-магазин Клен.

Особливості матеріалів, з яких виготовлений стіл

Насамперед, варто пам'ятати про те, що далеко не завжди дерев'яні столи повністю виготовляються з дерева. Часто використовується шпон - тонкі листи деревини, якими обробляється стільниця. Такі столи стоять набагато дешевше. Але іноді справа не в ціні, а в дизайні.

Якщо ви вибираєте стіл темних тонів, то вам підійдуть моделі, стільниці яких виготовлені з зрощеного масиву. Місця зрощування не будуть видні на темному дереві, але ціна такого столу буде набагато нижче, ніж у моделей, виготовлених з цілісних дерев'яних плит.

У випадку зі світлими столами, краще, звичайно, вибирати модель, стільниця якої зроблена з цільної плити. Стики на світлому дереві будуть дуже помітні.

Який стіл самий стійкий?

У всі часи були популярні столи на двох ніжках, які з'єднані між собою дерев'яною планкою. Моделей на двох ніжках досить багато, тому Ви без особливих зусиль підберете його у відповідність з Вашими вподобаннями. В інтернет-магазині "Клен" вас чекає великий асортимент дерев'яних столів найвищої якості.

Звичайно, нестаріючою класикою залишиться прямокутний стіл на чотирьох ніжках. Він вважається самим стійким. Ви можете вибрати модель, відштовхуючись від інтер'єру свого будинку - комусь підійде строгий стіл з прямими лініями, а хтось вибере витончений варіант з різьбленими та вигнутими ніжками.

Якщо Ви є щасливим власником великої їдальні, тоді ідеальним вибором для Вас буде круглий стіл на одній ніжці. Він дозволяє розмістити велику кількість гостей. Також така форма виглядає незвично для більшості людей, які звикли до прямокутних і квадратних столів.

Овальна стільниця підійде до витонченого, вінтажного інтер'єру. Володарі такого столу по достоїнству оцінять  його стійкість та красу.

Також дуже популярні розсувні моделі столів, так як вони дозволяють заощадити простір і, за необхідністю, збільшити кількість посадкових місць на званій вечері. 

 

Хороший обідній стіл може стати справжньою родзинкою вашої кухні або їдальні. Сімейні посиденьки за вечерею, прийом гостей - все це приємні моменти нашого життя. І ще краще може зробити тільки затишна і комфортна атмосфера.