Як вибрати міжкімнатні двері? Велику роль відіграють її розташування, спосіб замикання і відмикання, конструкція та зовнішній вигляд. Ми пропонуємо вам магазин дверей львів, в якому представлені кращі моделі.

В першу чергу варто задуматися про те, яку конкретно двері ви хочете, ще на початку ремонту. Так ви зможете змінити зовнішній вигляд кімнати і підкреслити конкретне стильове рішення. Заздалегідь визначтеся з вимогами, адже дуже важливо враховувати кожну деталь: колір, дверну коробку, матеріал і форму ручки, петлі. Зараз ви можете купити міжкімнатні двері найнеймовірніших форм, розмірів і з найрізноманітніших матеріалів - вибір за вами.     

Обміркуйте, яку конструкцію дверей ви хочете - «під скло» або «глуху». Засклені моделі зазвичай вважають за краще встановлювати для кухні - так проникає додаткове освітлення, та й особлива звукоізоляція тут не потрібно. Варіанти з склінням можна вибрати і для дверного отвору в вітальні. У спальнях, дитячих і санвузлах краще глухі міжкімнатні дверні конструкції.     

 

Замок і лиштви. Заздалегідь вирішите, скільки наличників вам необхідно і з якого боку вони будуть встановлюватися, а з якою немає. Крім цього, зверніть увагу на замок – зазвичай двері йде в комплектації зі стандартним замковим механізмом (ключ, фіксатор, засувка), але ви можете змінити його на більш надійний, якщо це необхідно.