Щодня сучасне життя насичене подіями, почуттями, емоціями. Людина постійно знаходиться в русі. Життя вносить корективи: з'являються нові члени сім'ї, нові можливості і. речі. Тому на перший план виходить проблема економії простору в квартирі. Як же уникнути цього непорозуміння з найменшими матеріальними і тимчасовими витратами? Дизайнери інтер'єру і фахівці у будівельній сфері одноголосні в цьому питанні - замовити недорогі шафи купе у каталозі «3 D меблі».

Дотримуючись простих рекомендацій, ви можете з 100% успіхом здійснити процес вибору необхідної саме вам шафи.

 Пам’ятайте, з часом кількість речей багаторазово зростає, тому не слід обмежуватися тільки необхідними на даний момент поличками і ящиками. Враховуючи наявні можливості (фінансові кошти і площа приміщення) – відразу замовляйте містку шафу. Так би мовити - на виріст. З часом ви зрозумієте правильність свого рішення.

Фахівці підкреслюють, що функцію бічних панелей, кришки, що несе, а також - задніх панелей шафи-купе можуть виконувати стіни приміщення. При цьому необхідно враховувати – поверхня стіни в жодному разі не повинна бути обшита гіпсокартоном. Матеріал доволі м'який і просто не витримає великого навантаження, яке ще й буде збільшуватися.

Важливу роль відіграє і механізм відкривання дверей. Сьогодні пропонуються два його різновиди: перша є металевою рамою, усередині якої на спеціальних роликах рухаються двері. Цей пристрій менш надійний, адже руху може завадити навіть невеликий за об'ємом предмет, що потрапив в паз. Таким чином, пази необхідно постійно пилососити. Крім того, двері можуть зісковзнути при сильному ударі; друга система відкривання дверей шафи-купе - коли ролики дверей рухаються по монорейці. У плані ціни цей варіант більший за дорогу, але ролик забезпечений спеціальним пристроєм, що не лише не дозволить йому зісковзнути, але і перешкоджає попаданню чужорідних предметів всередину рейки.

Також необхідно відмітити і профілі, по яких здійснюється рух дверей. Вони бувають алюмінієвими і сталевими. Перші, хоча і виступають в ролі дорожчих, менш довговічні, ніж їх сталеві побратими.

Особливу увагу звертайте на тип матеріалу, з якого зроблені самі коліщатка ходової системи. Фахівці сходяться на єдиній думці: це має бути пластик, вкритий тефлоном чи метал. Коли ж вам пропонують в цій якості виключно пластик - варто відмовитися. За статистичними даними подібна модель не прослужить і року.