Ремонт квартири завжди завдає багато клопоту. Треба вибрати покриття для стін і стелі, щоб приміщення виглядало сучасно та естетично. Свіжим рішенням буде рідкі шпалери купити на , які виробляє підприємство Стиль з двох тисяч десятого року. За цей невеликий проміжок часу сучасний матеріал встиг завоювати велику кількість прихильників. В асортименті підприємства нараховується більше ніж двісті зразків товару, що мають різний колір і текстуру. Найбільш вибагливі клієнти можуть придбати рідкі обої на замовлення. Ціна шпалер цілком доступна для населення, і складає двадцять п' ять гривень за один квадратний метр стін або стелі.

Не викликає труднощів нанесення рідких шпалер на стінові поверхні. Процес нанесення матеріалу не потребує спеціальної підготовки. Матеріал для декорування стін має вигляд сухої розсипчастої суміші. У складі суміші присутні волокна целюлози, шовку, бавовни, акрилу, клею. Декоративна суміш надходить до покупця у поліетиленових пакетах вагою один кілограм. Інструкція, за якою треба наносити рідкі шпалери на сайті http://gidkie-oboi.org.ua/ua/ та розміщена безпосередньо на пакеті. До суміші треба додати гарячої води, перемішати до отримання однорідної маси, і залишити настоюватися на дванадцять годин. В результаті матимемо клейку суміш, яку треба рівномірно розподілити по поверхні стін шаром два – три міліметри. Наносять рідкі обої в житлових та офісних приміщеннях. Монолітна безшовна конструкція покриття має чудові теплоізоляційні й шумопоглинаючі властивості. Завдяки мікропористій структурі покриття стіна має можливість «дихати». При нанесенні рідких шпалер у приміщенні кухні, на поверхню слід нанести шар прозорого акрилового лаку, так шпалери стануть більш стійкими до постійної дії пару. Важливо, що рідкі обої, що презентовані на ресурсі http://gidkie-oboi.org.ua/ua/, відповідають стандартам протипожежної безпеки. Маючи нейтральний заряд, стінові поверхні, оформлені рідкими шпалерами, не збирають пил. Для догляду за шпалерами та підтримання чистоти приміщення достатньо один раз на місяць пропилососити стіни. Матеріал рідких обоїв, не має запаху ні під час нанесення, ні в період експлуатації. В їхньому складі немає алергенів, тому вони не можуть нанести шкоду здоров'ю мешканців. Таке покриття дуже зручне для сімей, які утримують домашніх тварин. Ремонт пошкодженої ділянки займає зовсім мало часу, тому не є проблемою. Рідкі шпалери не втрачають кольору від дії сонячних променів. Термін експлуатації цього матеріалу перевищує п ' ятнадцять років.

В залежності від обраного типу рідких шпалер, вони можуть мати вигляд рельєфного м ' якого паперу, або шовкової тканини, що має в складі найдрібніші волокна. За допомогою рідких шпалер можна створювати різні панно і візерунки, що зможуть надати будинку особливий стиль, і підкреслити вишуканий смак господарів. Довговічні рідкі обої високої якості можна придбати в інтернет – магазині підприємства Стиль. На сайті підприємства розміщено детальний наглядний каталог рідких шпалер http://gidkie-oboi.org.ua/ua/, що допоможе вибрати зразки матеріалів для самих вибагливих клієнтів. Цей матеріал має стабільний попит в країні, і користується високою популярністю. Каталог шпалер, представлений на офіційному сайті підприємства Стиль, дозволяє зробити безпомилковий вибір типу настінного покриття завдяки якісним фотографіям різних зразків товару. Велика різноманітність кольору та його відтінків надає прекрасні можливості для створення унікальних інтер ' єрів, що вражають, елегантністю. Декорування стін з допомогою рідких шпалер робить приміщення теплим та затишним, де приємно жити й зустрічати гостей.