1289001Поліпшити, доповнити або оновити автомобіль бажають багато автовласників, з таким завданням чудово справляється зовнішній і внутрішній тюнінг для машини. До зовнішнього стайлінгу відносять спойлери, молдинг, накладки на дзеркала або колісні арки та інше, а до внутрішнього зараховують ручки і чохли КПП, підлокотники, накладки на торпеду та інше. Кожен тюнінг виконує свої завдання і це не тільки індивідуальний апгрейд авто або декоративна прикраса, у більшості випадків стайлінг є практичним і захисним доповненням, наприклад, як зовнішній аксесуар для автомобіля – кенгурятник, про нього і піде мова в цій статті.

Бугель, кенгурятник або передня дуга і це далеко не всі назви такого тюнінга – це силовий обвіс для передньої частини авто, який представляє собою конструкцію з міцних труб.

Основне призначення такої автомобільної прикраси, як кенгурин, полягає в захисті бампера, фар або крил машини від зіткнень. Існує три види кенгурятників: розширені, низькі і підкови. В залежності від виду бугель захищає певну ділянку або всю частину переду авто. Найпопулярніший вид – підкова, буває з гратами або зубчиками, вона добре убезпечує радіаторну решітку від пошкоджень. Крім того, бугель є чудовою деталлю для установки лебідки, на ньому вона буде триматися міцно та надійно, а також часто, на тюнінг встановлюють додаткові фари. Як бачите, кенгурятники виконують не тільки декоративну і захисну, але й допоміжну функцію для встановлення іншого апгрейда.

Для яких авто підходить кенгурушник?

1289003

Дуже часто таким декором оснащують позашляховики або кросовери, це викликано тим, що як правило, кенгурушники експлуатують на просторах бездоріжжя, а також вони підходять для мікроавтобусів, легкових авто та вантажівок. Для їзди по пересіченій місцевості бугель просто незамінна річ для захисту бампера та решітки радіатора машини від дрібних ударів, які можна отримати від ям, гілок або пеньків на дорозі. Тому ним досить часто оснащені автомобілі, власники яких є любителями риболовлі, збору грибів, адже для таких поїздок машина повинна бути всюдиходом, проїжджати в горах або в лісах і при цьому залишатися без пошкоджень, а такий тюнінг добре тримає удар, приймаючи його на себе.

Силовий обвіс для ВАЗ Нива як засіб поліпшення характеристик авто

1289004

Неможливо не відзначити той факт, що позашляховик економ-класу Нива дуже популярна машина в своєму сегменті, вона відмінно підходить для їзди по пересіченій місцевості, що викликане її технічними характеристиками кузова і не тільки. Побачити силовий обвіс на такій машині можна досить часто, так як установка кенгурина для цієї марки, особливо для затятих дачників або рибалок, просто не обговорюється. Кенгурин для Ниви є необхідною деталлю, адже він убезпечить передню частину позашляховика від пошкоджень, допоможе оновити зовнішній вигляд машини, зробить її більш сучасною і додасть індивідуальності. Нинішній ринок пропонує безліч варіантів такого тюнінга, якщо ви власник ВАЗу і у вас ще немає силового обвісу, то вам варто звернути свою увагу на такий аксесуар.

Як висновок варто сказати, що лагодити пошкоджені частини авто після зіткнень, навіть дрібних, набагато дорожче, ніж убезпечити своє авто, тому якщо ви бажаєте, щоб ваш автомобіль прослужив вам довго без ремонту, то такий тюнінг як кенгурятник незамінний, особливо якщо ви часто їздите по заболоченій місцевості, луках і лісах.