Комфорт для людини дуже важливий, він полягає не лише у зручності, а й в красі оточуючих предметів. Якщо говорити про комфорт у ванному приміщенні, то багато чого залежить від практичної і розкішної ванни. Зараз на шляху до втілення дизайнерських задумів або власних побажань практично немає ніяких перешкод. Сучасні виробники пропонують споживачам велике різномаїття такої сантехніки, це дозволяє облаштувати ванне приміщення стильно, зручно та помпезно. В організації практичного і гармонічного ванного простору велике значення відіграє форма ванни, саме про це і піде мова у цій статті. Розрізняють такі форми ванни:

  • круглі
  • овальні
  • квадратні
  • трикутні
  • прямокутні.

Гарний каталог ванн, де ви зможете подивитися ці види більш детально представлений тут: https://real-house.com.ua/bathtubs.

Прямокутні вироби – класичний варіант

Прямокутна купіль найбільш поширений вид, її можна зустріти, як в старих, так і сучасних домівках. Виготовляють таку ванну із різноманітніших матеріалів, таких як акрил та штучний камінь, чугун та кварил і не тільки. Переважно випускаються моделі які розташовують під стінкою, але є варіанти окремостоячі. Слід зауважити, що така сантехніка підходить для малогабаритних приміщень, бо це ідеальний варіант коли мова заходить про економію простору, але існують і великі по розмірам моделі, вони бувають розраховані навіть на дві особи, в них можуть бути присутні форсунки для аеро та гідромасажу. Прямокутні вироби мають рівні геометричні лінії, тому якщо ви бажаєте інтер’єр зі строгими лініями, то це відмінний вибір, крім того такі ванни дуже зручні.

1288951

Сучасна трикутна сантехніка

Багато хто вже став власником трикутної сантехніки яка на 100% задовольнила потреби малогабаритного приміщення, такі ванни виглядають сучасно, часто вони ідуть комплектом з душовою кабіною. Купіль такої форми завжди розташовують у кутку, тому їх ще за способом кріплення називають кутовими. Трикутні ванни поділяють на симетричні та асиметричні, саме завдяки їх різновидностям та великому вибору легко підібрати сантехніку під невелику ванну кімнату. В таких ваннах як і в переважній більшості часто вмонтовані гідромасажні та аеромасажні системи.

1288953

Кругла та овальна ванна для витонченого комфорту

Якщо ви бажаєте відтворити у ванному приміщенні стиль індастріал або мінімалізм, то така купіль це гарний вибір. Одразу варто сказати, що як правило така сантехніка потребує немалого простору, тоді вона дійсно буде виглядати вишукано і гармонічно в інтер’єрі. Як правило, купіль розташовують у центрі кімнати. Виготовляють такі ванни з мармуру, каменю та акрилу. Існують ще інші круглі ванни, які прийшли до нас з Японії, вони зовсім невеликих розмірів і легко розміщуються у 5 -7 кв. метрів ванного приміщення, нагадують вони собою циліндр і мають високі краї, це цікавий варіант оригінальної сантехніки, але слід враховувати, що вони не підходять для людей похилого віку із-за високого бортику. Стосовно овальної ванни, то це практичний варіант сантехніки, вона виглядає елітно, без різких кутів - зробить любий інтер’єр гармонічним.

1288954 (1)

Помпезні нетрадиційні форми ванної для тих, хто прагне розкоші

У всьому є свої виключення і у ванн також, існують виробники які виготовляють унікальні форми купіль, наприклад: квітка, підбори, серце, гамак, капля та інші. Такі моделі безспірно стануть особливою родзинкою кімнати для гігієни.

1288955

Вибираючи купіль для свого дому радимо обов’язково звернути увагу на різноманітність форм ванн, таким чином ви зможете купити підходящу сантехніку для всієї сім’ї та організувати зі смаком свій інтер’єр.