7540479-2kak-ispolzovat-utyujok-dlya-vyipryamleniya-volos

З приходом весни, коли температура повітря, вологість і сонце дозволяють зняти з себе різні головні убори, багато жінок задаються питанням створення або оновлення своєї зачіски. Звичайно ж, походи в салони краси та перукарні проблему вирішують, але не вирішують проблему щоденного догляду за волоссям. Миття голови, сушка волосся і укладання - це звична справа для багатьох дівчат, тому у кожної повинен бути відповідний прилад для цих завдань.

Таким приладом є випрямляч для волосся - це найбільш затребуваний і популярний електроінструмент для вирівнювання волосся і створення різних зачісок. Інтернет-магазин для перукарів ВІКшоп пропонує до використання вдома професійні випрямлячі для волосся. Для того, щоб робити часті укладання та зачіски, волосся повинне бути здоровим. Не кожен знає, але висока температура може нашкодити волоссю, особливо при неправильному використанні електроінструментів. Перевага професійних утюжків в тому, що вони володіють якісними матеріалами та розраховані на часте використання.

Безумовно, основну роль в якості випрямляча грає покриття його пластин. Сучасні випрямлячі професійного призначення мають краще покриття пластин і з кожним роком удосконалюють його. Наприклад, сьогодні дуже популярні моделі з керамічним, турмаліновим і титановим покриттям. Всі ці покриття володіють хорошим ковзанням по волоссю, а деякі ще й додатковими властивостями, такими як виділення негативних іонів при нагріванні (турмалін і титан).

Для правильного вибору утюжка, магазин VICshop підготував кілька рекомендацій. Перш за все, потрібно вибрати модель, яка підходить Вашому гаманцю. Серед недорогих і якісних утюжків можна виділити моделі фірми TICO Professional. Такі бренди, як BaByliss PRO або GAMA коштують трохи дорожче.

Другим етапом слід вибрати розмір пластин і форму корпусу. Наприклад, якщо Ви плануєте і випрямлення і завивку, то Вам потрібна модель з круглою формою корпусу, щоб було зручно накручувати волосся на випрямляч. Якщо у Вас довге і густе волосся, то Вам потрібна модель з широкими і довгими пластинами, шириною від 25 мм. Якщо ж волосся коротке, то підійдуть моделі з більш тонкими пластинами, наприклад, 16 - 22 мм, щоб зручніше було вирівнювати волосся на всіх ділянках, особливо біля кореня.

Третім етапом потрібно вибрати модель, яка має необхідний температурний режим. Перше правило - якщо волосся фарбоване, то Вам не можна використовувати температуру вище 210 C. Якщо волосся тонке, то рекомендована температура 180 - 190C. Для товстого і нефарбованого волосся потрібна максимальна температура в 230 C. Тому важливо не помилитися з вибором моделі, інакше Ви будете палити волосся або ж від вирівнювання не буде толку. Ідеальний варіант - це модель з терморегулятором і широким діапазоном нагрівання. Така модель універсальна для всіх типів волосся, але буде коштувати трохи дорожче.

При правильному виборі якісного випрямляча, Ви зможете створювати собі різноманітні образи і здійснювати красиве укладання з ідеально рівним волоссям. Не варто забувати і про додатковий захист волосся під час вирівнювання - це використання термозахисту, а так же моделей випрямлячів з іонізацією. Також магазин рекомендує використовувати двофазні кондиціонери для волосся в холодну пору року.

Інформація надана магазином vicshop.com.ua