Українці все частіше скаржаться на те, що їм ледь вистачає грошей до зарплати. Про те, щоб всякий раз відкладати енну суму на «чорний день» мови, як правило, не йде. Між тим непередбачені ситуації в нашому житті відбуваються нерідко. У будь-який момент в розпланований на місяць бюджет може знадобитися внести зміни. Неважливо з чим це пов'язано – штрафом, ремонтом, купівлею подарунка на весілля або лікуванням – потрібно терміново знайти додаткові кошти. Найпростіший і швидкий спосіб це зробити – оформити позику.

Мова зараз не йде про банки. Взяти кредит в Україні в цих установах непросто. Потрібно надати багато інформації про себе, підкріпленої документами. І то, це не гарантує того, що банк схвалить ваш запит або видасть суму в потрібному розмірі. Саме з цієї причини багато українців воліють оформити онлайн кредит. Видає такі позики багато фінансових організацій.

З якою компанією співпрацювати? Ви можете отримати онлайн кредит від Компаньйон Фінанс. Ця організація не висуває суворі вимоги до позичальників. Вам навіть не доведеться отримувати на роботі довідку, що підтверджує доходи. Взагалі, для отримання кредиту буде цілком достатньо паспорта та ІПН. Відвідувати офіс не потрібно, спілкування з менеджером буде проходити за допомогою web-камери. Займе вся процедура зовсім небагато часу – всього кілька хвилин. Близько 10 хвилин ви витратите на розгляд заявки і очікування відповіді. Вас обов'язково повідомлять про прийняте рішення, навіть якщо воно негативне. Але, як правило, отримати кредит в «Компаньйон Фінанс» може практично кожен.

На яку суму ви можете розраховувати? Як і будь-яка МФО, «Компаньйон Фінанс» видає гроші в обмеженій кількості – до 10 тисяч гривень. Цього цілком вистачає для вирішення побутових питань. Якщо потрібна велика сума,  навряд чи фінансові установи вам  взагалі зможуть допомогти. Вони працюють з мікропозиками. За великим кредитом варто звертатися в банк.

За якийсь час потрібно погасити борг? Ви можете призначити термін самостійно. Враховуйте, що на повернення суми до 4,5 тисяч гривень, компанія готова надати вам не більше 15 днів. Якщо ж мова йде про більш великі позики – термін може тривати до 180 днів.

Як забрати гроші? Ви отримуєте швидкий кредит на карту. Таким же чином можна його погасити. До того ж виплатити позику вийде в відділеннях банків, «Компаньйон Фінанс» і через термінал.

Зрозуміло, онлайн кредит передбачає відсотки. Вони розраховуються автоматично при виборі суми і терміну користувачем. Ви будете точно знати, скільки грошей повинні повернути, ще до оформлення позики.