Кулінари різних народів, які при приготуванні піци при збереженні загальних принципів, привнесли в це блюдо свої унікальні індивідуальні національні рецепти. Таким чином, про піцу давно розвіяні шаблонні уявлення, як про виняткове явище національної італійської кухні. Немає нічого дивного в тому, що з тих пір, як з'явилася така послуга, як https://pizzburg.com.ua/menu/burger/ з доставки додому піци та інших готових продуктів, це блюдо придбало ще більшу кількість фанатів і шанувальників.

Знайти людей, яким пробувати це унікальне за швидкістю в приготуванні і за своїми смаковими якостями блюдо не доводилося, мабуть, важко на всій планеті. Багато сучасних закладів громадського харчування при замовленні піци відвідувачам надають можливість вибирати самим на свій власний розсуд соуси та інгредієнти для начинки. Не варто сперечатися про смаки, як говорили древні мудреці. Індивідуальність властива кожному з нас, тому бачиться надзвичайно правильною така можливість. Останнім часом Японія славиться ресторанами, де приготувати собі блюдо самостійно має можливість кожен відвідувач, в тому числі і по своєму унікальному власному рецепту піцу.

Що стосується соусів, без яких просто немислимо це улюблене всіма блюдо, то тут в перевагах також певна варіативність вітається і дозволяється. Родоначальники піци, італійські кулінари, цей продукт просто не уявляють без гострого часникового або томатного соусу. Так звані барбекю-соуси широко використовуються в Сполучених Штатах поряд з використанням класичного томатного соусу. Використання ж білих соусів вважається традиційним на європейському континенті. Соус, приготовлений з додаванням вершкового масла і борошна, на основі м'ясного бульйону отримав тут особливого поширення.