Підлокітник для автомобіля – дуже корисна і не замінна річ в салоні. Даний аксесуар не тільки полегшить поїздку на далекі відстані, а й дасть можливість, нам любителям свого авто, комфортно їздити в будь-яких напрямках і місцях. Цей корисний аксесуар інтер'єру знімає навантаження з вашого хребта і запобігає стомлення руки. На сьогоднішній день в Україні є маса підлокітників як модельних, так і універсальних, як фірмових, так і кооператівних. Найбільш популярними вважаються модельні підлокотники Armrest.

Універсальний підлокітник стає на ряд автомобілів, і має в комплектації універсальні кріплення, які засверливают або кріпляться в певне місце. Модельні підлокітники, які сформовані на основі універсального, мають так званий адаптер під кожен автомобіль. Також існують підлокітники, які кріпляться в боковину водійського або пасажирського кріплення.

Що стосується виробництва, то кооперативні підлокітники в основній масі виготовляються з фанери і перетягуються шкірзамінником. Дана група товарів - модельна і вставляється між сидіннями водія і пасажира, при цьому щільно сідає в місця прилягання бічних частин. У всіх підлокітниках верхня кришка відкидається нагору, звільняючи місце для водія, або надаючи додаткове місце для зберігання дрібних речей.