IT- системні аналітики

Широка галузь знань, під якою мається на увазі не менш широкий спектр обов'язків. Це фахівець із вирішення організаційно-технічних проблем, що має міждисциплінарну природу та використовує при цьому методи системного аналізу. Основні завдання цієї вакансії python аналітика — аналіз бізнес-процесів з точки зору їх подальшої автоматизації та формалізації, розробка технічних завдань та специфікацій, складання аналітичних звітів. Сюди також відносять переговори з замовником, з яких випливає наступний аналіз та систематизація його вимог, що на фінішній прямій породжує чіткі та несуперечливі специфікації майбутнього продукту. Загальне зростання на 200%, з падінням -7% у позаминулому році.

Супорт

Це найменш затребувана частина ІТ-вакансії.net львів, тим не менш, вона входить в 10 стабільно потрібних ІТ-спеціальностей. Зустрічаються фахівці супорта рівня повноцінного розробника, який може віддалено та кваліфіковано зафіксувати чи продіагностувати проблемну ситуацію в продукті замовника. Але найчастіше, для цієї ролі використовують низько кваліфіковану робочу силу.

Типового представника супорта у компанії intellias одеса можна зобразити так: це молода дівчина зі знанням Excel та інтернету, а також базовим уявленням про супроводжувальний продукт, яка в окремих складних випадках може передати виклик до більш досвідченого «спецу». Ця галузь фіксує найбільш високу плинність, та як ніяка інша схильна до аутсорсингу, його специфіки та наслідків.

Втім, постійне зростання 171 % говорить про те, що такі люди досі затребувані у постійно зростаючій ІТ-індустрії. Всі останні тенденції говорять про те, що вимоги до технічної підтримки повільно та стабільно зростають, що вимагає залучення все більше кваліфікованої робочої сили.