1) Допустиме відхилення по вертикалі і горизонталі від сторін коробок віконних блоків не повинна бути більше 1,5 мм на 1 м і не більше 3 мм на всю ширину (висоту) вироби. При монтажі пластикових вікон зі сталевими вкладишами, відстань між кріпильними елементами не повинна бути більше 700 мм. При кріпленні вікон обов'язково застосовуються анкерні болти, застосування лише клею, пеноутеплителя, будівельних цвяхів і герметиків не допускається.

Якщо вас цікавить ціна на двері у львові, то більше інформації и отримаєте на нашому сайті.

2) Не потрібно монтувати пластикове вікно занадто близько до зовнішньої поверхні стіни, оскільки при такому монтажі є небезпека появи конденсату, що утворює калюжі на підвіконні. Цей вид монтажу поширений при заміні старих вікон на нові, тому, що не порушується вигляд будівлі зовні, а власник отримує широке підвіконня всередині.

Бажаєте купити вікна у львові? Запрошуємо ознайомитися з нашою пропозицією.

3) Не варто встановлювати вікно і дуже близько до внутрішньої частини стіни. Такий спосіб установки робить підвіконня вузьким і погіршує зовнішній вигляд будівлі. Крім того, взимку на широкому водовідливному аркуші буде лежати багато снігу. Найкращий спосіб - монтаж ближче до середини стіни, хоча це не завжди можливо з-за особливостей віконних прорізів.

Компанія грифон пропонує вікна і двері для вашої домівки за низькими цінами.

4) Щоб уникнути впливу вологи на кріпильний вузол, на початку установки пластикового вікна приклеюється пароізоляційна стрічка. Після установки вікна, його механічного закріплення і заповнення щілин монтажною піною, така ж стрічка і приклеюється до поверхні стіни. Пароізоляційна стрічка захищає піну від попадання в неї пара з боку укосу. Зовні, між профілем і стіною, прокладають попередньо стиснутої герметизуючу ущільнювальну стрічку.