Пройшли ті часи, коли прибудинкові ділянки служили нам лише територією для огородницьких експериментів. Тепер користувачі все частіше відмовляються від обробку грядок і облаштовують у себе в саду галявини, альпійські гірки та розкішні квітники.

Здається, що це досить просто – підберіть правильні квіти дізнайтеся про їх сполучуваність один з одним та висадіть їх таким чином, щоб вони створювали оригінальний орнамент. Так, в теорії все просто, але на ділі з'ясовується, що вирощуючи одні рослини, вам постійно доведеться боротися з іншими. Бур'яни швидко покриють ваші грядки і внесуть суттєві корективи в оформлення клумб, якщо з ними вчасно не боротися. Але за допомогою чого можна швидко впоратися з шкідливими рослинами? Використовуйте гліфовіт екстра – це спеціальні хімікати, які допомагають запобігти появі бур'янів. За допомогою них завдання для дачника спрощується в рази. Препарати здатні боротися і з однорічними бур'янами, і з багаторічними. Тому використовувати хімікати можна для вирішення будь-яких завдань.

Коли саме треба задіяти гліфовіт екстра? Виробник радить застосовувати препарат в період активного росту бур'янових рослин. Зверніть увагу, що обробити ділянку треба до того як вони почнуть цвісти.

Чи не вплине хімікат на квіти, якими ви плануєте прикрасити ділянку? Ні, вам просто треба почекати близько тижня, перш ніж висаджувати рослини. За цей час грунт очиститися від препарату і буде нешкідливим для ваших квітів.

Зверніть увагу, що гліфовіт екстра практично нетоксичний, тому особливого ризику для теплокровних тварин він не представляє.

Використовуйте препарат в суху і безвітряну погоду. Встигнути обробити їм грунт треба не менше ніж за 6 годин до дощу. При дотриманні цих умов, вам вдасться акуратно обробити грядки і не допустити поширення хімікату по ділянці.