Неправильний прикус – досить поширене явище. До нього можуть призвести травми щелепи, несвоєчасне видалення молочних зубів або складності при прорізуванні, проблеми з дихальною системою або обміном речовин, нестача кальцію та фтору. Не так важливо, з якої причини у вашої дитини відбувся зсув. Потрібно якомога швидше скорегувати зубної ряд. Враховуйте, що неправильний прикус буде впливати на самооцінку вашого малюка, а значить його емоційний стан, формування особистості. До того ж він позначиться на стані організму. В першу чергу некоректне положення зубів негативно впливає на травну систему.

Де встановлювати брекети для дітей? Практично в будь-якій дитячій стоматології є ортодонт. Однак вам потрібно знайти досвідченого фахівця, який зможе знайти підхід до дитини. Краще якщо лікар працює з маленькими пацієнтами більше п'яти років. Зазвичай такі фахівці знають, як відволікти дітей і здатні підібрати оптимальний спосіб виправлення прикусу.

Позитивні відгуки від батьків отримує клініка Moms. В її штаті працюють досвідчені лікарі. У роботі вони використовують нове обладнання, передові технології і свіжий підхід до вирішення проблеми. Ви зможете розраховувати на те, що вже через кілька місяців зуби вашої дитини встануть на потрібну позицію, а результат залишиться на все життя.

Чому так важливо вирівнювати зуби в підлітковому віці? Справа в тому, що в цей час будова щелеп тільки формується. Відповідно, вони більш податливі. Лікарю набагато простіше скорегувати положення зубів, призупинити зростання однієї з щелеп і т.п. У деяких випадках виправити прикус вдається навіть за допомогою масажу. При необхідності лікар може використовувати спеціальну пластинку. Її потрібно буде носити півроку або рік. Як правило, все залежить від складності випадку.

Коли вести дитину до ортодонта? Оптимальним часом для виправлення прикусу вважається вік від 11 до 14 років. Однак в деяких випадках коригувати положення зубів потрібно починати раніше. Саме тому варто частіше відвідувати дитячого стоматолога. Він зуміє вчасно визначити, чи потрібно вирівнювати вашій дитині прикус. Чим раніше ви займетеся питанням, тим менше часу і коштів потрібно буде витратити на усунення проблеми.

У більш пізньому віці дитині доведеться носити вже більш складні системи – брекети. Їх зазвичай ставлять дітям з п'ятнадцяти років. Зараз такі системи не обов'язково повинні бути масивними і помітними. Лікарі можуть запропонувати сапфірові брекети і прозорі капи.