Львів приваблює велику кількість туристів своєю історичною архітектурою. Але не тільки культурні цінності, ще й широкй спектр можливостей для бізнесу приваблює людей. Іноземні інвестори прагнуть відкрити нові підприємства. Фахівці різних напрямків знаходять цікаву роботу і можливості для кар‘єрного зростання.

Для працевлаштування іноземців потрібен офіційний дозвіл на роботу у Львові. Таке свідоцтво потрібне підприємствам, що запрошують для роботи на тривалий час іноземних фахівців, та іноземним партнерам, які направляють робітників в українські філії для роботи за контрактом. Дозвіл іноземцям потрібен для відкиття бізнесу в Україні, або при довготривалому перебуванні в країні людині потрібна офіційна робота. Офіційне працевлаштування надає можливість автоматично отримати посвідку на проживання в Україні. Щоб іноземець мав можливість отримати дозвіл на працевлаштування документи треба подати до центру зайнятості. Необхідно надати заяву від роботодавця про отримання дозволу для запрошеного на роботу іноземця та довіреність на представлення його інтересів. Ще потрібна довідка про те, що посада не потребує доступу до держтаємниці. Потрібні завірені нотаріально копії паспорта, та свідоцтва про освіту з українським перекладом. Іноземець повинен не мати судимості в Україні, не хворіти на певні хронічні захворювання, що треба підтвердити довідками. Роботодавець надає квитанцію про те, що він сплатив держмито. Щоб отримати дозвіл на роботу в Україні іноземець повинен підтвердити, що має освіту відповідну певній посаді. Необхідно мати договір наймання, медичний страховий поліс, та квитанцію про сплату мита.

Допомога професійних консультантів прискорить термін отримання дозвільного свідоцтва. Дозвільний документ діє на протязі року.