Кросівки з підсвічуванням набули великої популярності у споживачів нашої країни, адже на даний момент вони відносяться до розряду ультрамодного взуття. Вони надзвичайно зручні для вечірок і відпочинку, а також дозволяють створити стильний образ своєму власникові. А якщо ви вирішите купити кросівки, що світяться, на подарунок - будьте впевнені, що саме вам вдасться догодити з подарунком для близької або знайомої людини.

Хто придумав LED-кросівки?

Мало хто знає, що історія створення цього оригінального взуття стосується американської мелодрами «Крок вперед в 3D», знятої у 2010 році. Натхненний захоплюючими танцювальними епізодами кінострічки, британський модельєр взуття Yifan Wan вирішив створити свій оригінальний варіант взуття, яке світиться Перша партія виробів розлетілася просто миттєво, і з тих пір і дитячі, і дорослі кросівки надзвичайно затребувані в Києві, Одесі, Харкові та інших містах України.

Конструкційні особливості взуття

На перший погляд - нічого особливого з точки зору інновацій кросівки, які світяться в темряві, собою не уявляють. Унікальну здатність отримувати до себе підвищену увагу вони отримали за рахунок наявності певних елементів, а саме:

  • невеликого акумулятора, здатного тримати заряд протягом усього дня;
  • простої мікросхеми, що забезпечує роботу всієї системи;
  • міцного кабелю типу USB.

Спеціально продумана конфігурація виробу надійно прикриває все «аксесуари» і деталі, тому ви не відчуєте ніякого дискомфорту під час експлуатації взуття. Воно відмінно захищене від проникнення вологи всередину, тому прогулянки по калюжах в дощову погоду таким кросівкам абсолютно не страшні. І чоловічі, і жіночі моделі, а також ті, що призначені для хлопчиків і дівчаток, - все без винятку характеризуються відмінною якістю і гарною зносостійкістю. Використання добротних матеріалів у вигляді текстилю, що «дихає», та якісної екошкіри, а також застосування передових технологій значно підвищує загальний експлуатаційний ресурс даного типу взуття.
Якщо вам потрібно дізнатися, де можна купити кросівки з підошвою, що світиться, - кращого варіанту для придбання, ніж інтернет-магазин Mirobuvi.com.ua, ви не знайдете. Ви можете отримати вичерпну інформацію про продукцію кращих виробників, відвідавши сайт магазину. Тут же у вас є можливість підібрати для себе або на подарунок знайомим найідеальніший варіант «сяючого» взуття.

Ми пропонуємо вам найкраще, при цьому гарантуючи оптимальні ціни і дуже гарну якість. Співпраця з нами - це доступно, оперативно, недорого і своєчасно.