Сьогоднішній дитячий сад - це не дім, в якій ви віддаєте дитину на світанку, щоб забрати її після роботи. Це місце, яке бере активну участь у вихованні вашої дитини. Для вас реєстрація в днз, щоб саме ваш малюк потрапив у найкращий дитячий садок, який цінує насамперед сімейні цінності і створює атмосферу комфорту, як у дома.

Ще тридцять років тому ніхто спеціально не займався психікою дитини і здійсненням завдань виховання дітей дошкільного віку. Сьогодні все по-іншому. Ми віддаємо дитину в дитячий сад для того, щоб малюк мав можливість добре грати, розвиватися, налагоджував відносини з іншими, робив перші успіхи, щоб ви їм пишалися.

Виховна роль дитячого саду. Навколишнє середовище дошкільного закладу надає величезний вплив на розвиток вашої дитини. Проведений в ньому час підготує їх до відвідування школи - поліпшить моторну спритність, забезпечить фізичний розвиток та емоційне становище в групі. Діти, які відвідують дитячий садок швидко становляться самостійними і відкритими до світу і пізнань. Навчаються діяти у відносинах з іншими людьми, як дорослими, так і однолітками, вивчають правила і норми соціальні, і, перш за все, реалізують потребу спілкування і співпраці з іншими дошкільнятами.

Як вибрати дитячий садок? Дитячий садок державний чи приватний? Гарним початком буде розмова з керівництвом закладу або адміністративним менеджером. У вас є на вибір дитячі садки приватні і державні. Під час візиту подивіться на будівлю, його оточення і переконайтеся, що є безпечний дитячий майданчик з чистим, свіжим піском і працюючими гойдалками. Зверніть увагу, що, граючи на території діти знаходяться під наглядом виховательки, дізнайтеся, чи вихователька розуміє малюків, що вони кажуть і як вона реагує в ситуаціях спірних. Поговоріть про методи виховання та систему виконання відповідної поведінки у дітей, простежте, що вони залишаються у згоді з вашими власними принципами. Щоб сформувати остаточну уяву, ви можете прийти у заклад, коли приходять інші батьки і запитати їхнє ставлення до садочку. Ніхто краще за них не оцінить якість установи. Найкращі відгуки має дитячий заклад "Країна Дитинства".

Також дізнайтесь про організацію праці, дієти і методи харчування в дитячому садку. Ваша дитина повинна бути під наглядом медичної сестри і вихователя. Не без значення також будуть запропоновані представництвом додаткові заняття, такі як танці, англійська мова або заняття малюванням.