Політика просування веб-сайту на seoowl.com.ua проводиться з урахуванням: рівня конкуренції, можливості підготовки унікального контенту, значної тривалості строків просування, відсутності будь-яких гарантій. Деякі оптимізатори пропонують своїм клієнтам гарантії досягнення результатів просування, у тому числі в письмовій формі. Хитрість полягає в тому, що гарантія видається на досягнення сукупного результату, який, в основному, формується за рахунок неконкурентних низько- і середньочастотних запитів. Крім того, бюджет такого просування завжди закладається з запасом, в результаті власник сайту ризикує навіть більше, ніж при класичному підході не передбачають ніяких гарантій.

Всі відвідувачі, потрапляючи на сайт з пошукових систем, переходять за посиланнями з інших сайтів, які набирають адресу сайту в адресному рядку і т. д. Ті відвідувачі, які зацікавлені в роботах та/або послуги компанії-власника сайту формують цільовий трафік.

Рекламний носій, що перенаправляє відвідувачів на сайт (пошукові сервера, посилання на інших сайтах, платна реклама в інтернеті, тощо). Рекламні носії офф-лайн (візитки співробітників, наприклад) теж є джерелами трафіку, але на жаль з труднощами піддаються дослідженню.

Відвідувач, який здійснив активні дії на сайті (поклав товар у корзину інтернет-магазину, вийшов на зв'язок з компанією будь-яким способом або як мінімум залишив відгук про товар або в гостьовій книзі). В принципі контактом можна вважати і відвідувачів, які додали сайт в закладки, але в силу ускладненості збору статистики за таким діям їх зазвичай не враховують.

Конверсія сайту - відношення кількості відвідувачів, які стали клієнтами, до загального числа всіх відвідувачів сайту. Оскільки налагодити точний облік клієнтів, які прийшли з сайту, практично нереально, конверсія зазвичай трактується як відношення контактів до трафіку. Насправді у разі наприклад інтернет-магазину можна розглядати кілька різних "конверсії", окремо виділяючи конверсію для покупців та для тих, хто активну дію вчинив, але покупку не зробив (наприклад, товар у кошик поклав, але замовлення не оформив). Але це вже зокрема.

Оптимізація сайту для пошукових серверів. Комплекс заходів, спрямованих на підвищення позицій сайту у видачі пошукових системах Яндекс, Google та ін. важливим (релевантним сайту) запитам. Кінцевою завданням SEO є збільшення трафіку з результатів пошуку. Завданням доброго SEO - зростання якості трафіку з пошукових серверів. Також термін SEO часто використовується (в тому числі і нами) як синонім інтернет-маркетингу, що некоректно.