Дерев’яна вагонка – це чудовий декоративний і теплоізоляційний матеріал. Завдяки привабливому зовнішньому вигляду, доступній ціні та простоті монтажу вона широко використовується для оздоблення фасадів будівель та інтер’єрів різноманітних приміщень: житла, офісів, готельних номерів, саун тощо.

Як правильно вибрати дерев’яну вагонку?

На українському ринку оздоблювальних матеріалів представлена вагонка, ціна якої може коливатися в широких межах. Але не завжди висока ціна означає таку саму високу якість, тому що вартість пиломатеріалів у будівельних магазинах і на ринках формується з багатьох факторів і не завжди відповідає реальним характеристикам дощок.

Якісну вагонку можна відрізнити за такими ознаками:

  • Чиста поверхня. Вагонка дерев’яна І та ІІ ґатунків, виготовлена з якісної сировини, має незначну кількість сучків та вкраплень смоли, які не мають значного впливу на міцність дощок та зовнішній вигляд поверхні. Характерними ознаками якісної вагонки зі смереки чи сосни є світлий колір з легким жовтуватим відтінком, рівномірне забарвлення матеріалу по всій довжині дошки та виразний рисунок поверхні, притаманний деревині.
  • Точні розміри. На сучасних деревообробних підприємствах вагонка виготовляється за допомогою автоматизованих верстатів. Це гарантує рівну поверхню та сумісність між собою усіх дощок, які за допомогою системи шипів та пазів з’єднуються без підгонки у суцільне полотно обшивки фасаду чи інтер’єру.
  • Відсутність деформації. Навіть шестиметрова вагонка зі смереки буде рівною та прямою, якщо її висушувати не за традиційними технологіями, а в сучасних сушильних камерах. Пиломатеріали, які пройшли камерну сушку, не мають деформацій, притаманних пересушеній чи недосушеній деревині, і зберігають свою форму після монтажу.

Вибираємо постачальника вагонки

Оздоблювальні матеріали з деревини виготовляє багато українських підприємств, але найкраща дерев’яна вагонка – та, яка зроблена з карпатського лісу: смереки, сосни чи модрини. Вона екологічно чиста, має щільну структуру та містить багато смоли-живиці, яка надає деревині додатковий захист від вологи, хвороб і шкідників. Тому вагонка з карпатської смереки чи сосни довго зберігає естетичний вигляд та не потребує ремонту.

Саме таку вагонку виготовляє підприємство «Ганар». Ми ретельно добираємо сировину і суворо контролюємо якість пиломатеріалів, щоб запропонувати клієнтам найкращий продукт за найвигіднішою ціною.

Повний перелік нашої продукції, а також актуальні ціни на вагонку зі смереки та сосни наведено на сайті підприємства: https://ganar.com.ua/.