Часто будівельні роботи пов’язані  з закріпленням або установкою будівельних елементів, виконується швидше і надійніше, якщо буде застосовано відповідний інструмент. Появі степлера ми зобов'язані первозданним офісним функціям інструменту. Саме так, крок за кроком, степлер завойовував визнання. Тепер без його повсюдного застосування просто не обійтися. Як слід вибирати цей інструмент?

Одним з численних ручних інструментів, здатним полегшити працю домашнього Майстра і підвищити продуктивність виконуваних робіт, є степлер. Купити якісні інструменти від Євротехніки, у тому числі й стиплер, можна по прибавливим цінам.

Хто хоч раз тримав у руках будівельний степлер, по достоїнству оцінить його якості та можливості:

• закріплення дротяної сітки

• використання для офісної роботи

• закріплення меблевої оббивки

• кріплення електрокабеля

• зміцнення інших будівельних елементів.

Простота конструкції і зручність використання інструменту дозволяють здійснювати закріплення синтетичної плівки, картону, шкіри, а також інших матеріалів незначної товщини.

Тому для роботи в домашніх майстерень цей інструмент просто незамінний.

Розрізняють степлер будівельний:

• механічний

• електричний

• акумуляторний.

У механічному степлере основним елементом є пружина, яка з застосуванням м'язової сили згинається з використанням зовнішнього важеля. Механіка полягає в отцеплении важеля від пружини при проходженні крайнього положення. Пружина розгинається і забиває скобу, що знаходиться в обоймі степлера. Відпускання важеля є основною ланкою для подачі нової скоби.

Звичайно, у порівнянні з простим механічним інструментом, у степлері будівельному електричному всю роботу виконує електромотор. Електричний степлер володіє розширеним набором робочих опцій. Більш пружні пружинні механізми дозволяють отримувати на виході значну силу удару, здатну впоратися з твердої робочою поверхнею. Потужність степлерів електричних може досягати 1500 Вт.

Електричні степлери укомплектовуються великими виробниками витратними матеріалами і додатковими робочими елементами. Це універсальні тэкеры, які дозволяють працювати зі скобами різної конфігурації і можливістю завантаження скоб з будь-якого боку від бойка.

Акумуляторний степлер будівельний можна назвати різновидом електричного. Виробники випускають степлери з акумуляторами літій-іонного типу і нікель кадмієвого. Робоча напруга акумуляторних степлерів досягає 18 V.