Важко уявити сучасне сільське господарство без застосування хімічних засобів захисту рослин – пестицидів, адже в такий спосіб аграрії успішно долають ряд складних проблем. Проте, якщо говорити про вітчизняний аграрний сектор, варто відзначити, що у нас більш поширені закордонні агрохімікати, ніж від вітчизняних виробників, навіть незважаючи на те, що коштують вони дорожче. Чому склалась така ситуація?

По-перше, закордонним препаратам довіряють більше, вважаючи, що вони володіють вищим рівнем ефективності та результативності. В принципі, з цим погодитись можна, тому що український ринок агрохімії тривалий час не пропонував ніяких альтернатив. По-друге, знову ж таки зважаючи на ефект від використання, сільгоспвиробники краще витратять більше, проте і отримають в результаті теж більше. Але, на сьогоднішній день ситуація змінилась – і українські виробники мають що запропонувати нашому сільському господарству.

Що пропонує компанія «Украгроком»

Відома вітчизняна фірма, яка працює із великими аграрними корпораціями, фермерськими господарствами та сільськогосподарськими підприємствами більше десяти років, реалізуючи пестициди та мінеральні добрива – це і є «Украгроком». Розуміючи всю перспективність розвитку агрохімічної промисловості нашої країни, компанія «Украгроком» створила власну торгову марку засобів захисту рослин «Грінфорт», яка на рівних може конкурувати із закордонними виробниками.

Створюючи препарати «Грінфорт», в першу чергу була орієнтація на особливості українського сільського господарства та на найбільш поширені його проблеми. Всі засоби від даної торгової марки вирізняються високою ефективністю та безпекою для навколишнього середовища. При розробці кожного із агрохімікатів від «Грінфорт» вивчались найбільш сучасні та прогресивні методи створення якісних і надійних пестицидів.

Лінійка засобів ТМ «Грінфорт»

Серед засобів захисту рослин «Грінфорт» варто виділити наступні: гербіциди, інсектициди, десиканти та фунгіциди. Усі вони орієнтовані на захист найбільш поширених сільгоспкультур, що вирощуються на українських полях – колосових зернових, кукурудзи, соняшника, сої, зернобобових, овочевих тощо. Крім того, серед препаратів «Грінфорт» є і такі, що використовуються у плодових садах і виноградниках.

Чому варто обрати саме пестициди від українського виробника? Тому що, окрім вищеперерахованих позитивних якостей, вони коштують значно дешевше від свої закордонних конкурентів. А це вигідно і дає змогу зекономити.