машина в оренду київ

Сьогодні прокат авто — затребувана послуга. Орендований автомобіль виручає в різних життєвих ситуаціях. Багато хто користується орендою автомобілів, навіть ті, у кого є своя машина, але у даний час вона, наприклад, в ремонті.

1. Переміщення по місту під час відрядження набагато зручніше на автомобілі.

2. Послугу з оренди автомобіля використовують для пробних поїздок потенційні покупці авто. Досить поїздити на авто пару днів, щоб виявити його переваги і недоліки.

3. Беруть машини в оренду і для роботи в таксі. 

4. Машина в оренду Київ дуже виручить, якщо власне авто знаходиться в ремонті, але потрібно активно і оперативно переміщатися по місту.

5. Орендують машини для проведення корпоративів, весіль, дружніх гулянь і заміських поїздок.

6. Авто напрокат беруть і мандрівники, так як на автомобілі більше можливостей об'їхати за день всі визначні пам'ятки міста.

Краще бронювати автомобіль заздалегідь на сайті компанії-орендодавця. Тоді ви гарантовано отримаєте машину в потрібний час. До того ж у вас буде можливість вибору марки автомобіля, ціни, умов і т. д.

При оформленні оренди між сторонами укладається договір, умови якого водієві слід ретельно вивчити. Зверніть увагу на день і час повернення авто, так як за кожну годину прострочення деякі компанії нараховують штраф. З'ясуйте деталі з приводу страховки автомобіля, і скільки ви повинні будете заплатити компанії в разі ДТП. Зазвичай орендодавці страхують свої машини, але в разі пошкодження автомобіля водій в будь-якому випадку виплачує деяку суму.

Автомобіль компанії надають чистим, справним і з повним баком пального, а також з необхідними документами. Повернути машину ви повинні в такому ж стані. Інакше компанія-орендар може зажадати додаткову плату.

На орендованій машині не повинно бути подряпин і пошкоджень. Якщо вони є, то сфотографуйте їх до того, як сядете за кермо.

У деяких компаніях існує обмеження на добовий пробіг, це теж варто з'ясувати заздалегідь. Якщо ви перевищили пробіг, різницю доведеться відшкодовувати. Але є компанії, де ліміт пробігу необмежений.

Стикнувшись з орендую автомобілю, клієнти мають виконати певні обов'язкові умови. Так, наявність прав є найголовнішою умовою, інакше договір не укладають. Часто питають про водійський стаж. Стаж водіння від одного до трьох років залежно від класу автомобіля, що орендується. Вік водія — не молодше 21 року.

Цим вимогам повинен відповідати будь-який водій, який сяде за кермо орендованого транспортного засобу.