Напередодні новорічних свят всі починають шукати презенти, доглядати обновки і балувати себе новими радощами. Багатьом хочеться піднести сюрприз рідним і близьким. Ну а що робити, якщо грошей вільних немає, а подарунки купити все ж хочеться. Як купити їх без грошей?

Спосіб №1 - "Очумілі ручки або зроби подарунок сам"

Перший спосіб — створити щось своїми руками. В наш час в інтернеті доступно маса інформації про те, як змайструвати приємний маленький презент для близької людини, при цьому не витративши на це велику суму. Можна зробити листівки, можна придумати набори з цукерками, які зовсім не дорого коштують. Відмінним варіантом новорічного подарунка є скринька з старого картону для дрібних речей, або статуетка у вигляді новорічної ялинки, яку роблять з ниток і клею.

Маленька записна книжка для новорічних бажань, робиться з альбомних аркушів, ниток, і картону. Обкладинку можна змайструвати з журналів з новорічною тематикою. Цікавою ідеєю подарунок під Новий рік є паперові гірлянди, які можна розвісити в квартирі перед святом. Для гірлянд можна придумати різні фігурки:

  • сніжинки,
  • зірочки,
  • ялинки,
  • подаруночки,
  • янголята
  • цукерки.

І безліч інших. Можна навіть знайти схеми в інтернеті, і просто роздрукувати і вирізати. З подарунками своїми руками можна придумати багато вітальних листівок з сюрпризом всередині. Завжди радісно отримати таку листівку з смакотою - наприклад, невеликий шоколадкою.

Спосіб №2 - "Для того щоб купити що-небудь непотрібне, спочатку треба продати що-небудь непотрібне".

Другим способом є продати щось з тих речей, якими Ви вже не користуєтесь. На виручені гроші купити вже той, який хотілося. У цьому можуть допомогти сайти з продажем товарів, дошки оголошень. Дуже поширені в Україні відомі всім сайти, такі як ria.com. Тут можна розмістити оголошення про продаж непотрібних речей, знайти покупця, якому необхідно те, що вам вже не знадобиться. Потрібно, наприклад, купити дитині на новий рік новий велосипед, а старий ще в доброму стані, але замалий уже й грошей на новий немає або не вистачає. Варто зробити кілька фотографій, написати оголошення виставити свій номер і чекати дзвінка — все що потрібно. До речі після продажу можна на цьому ж сайті знайти той подарунок, який Ви шукаєте. Так, наприклад, можна продати старий непотрібний бадмінтон, який припадає пилом у шафі, а Ви грати найближчим часом вже точно не збираєтеся. Тоді навіщо добру пропадати? Виставте його на сайті, дочекайтеся дзвінка покупця. І все, на мінімальний сюрприз, який можна собі дозволити Ви вже отримали фінанси. Додатковим плюсом такого способу є очистити будинок перед новорічними святами. Позбавляйтеся від старих речей з користю. Хай Новий Рік приносить радість і полегшення. Навіть багато психологів радять залишати старі речі в старому році. Таким чином, Ви позбавляєтеся від зайвого вантажу не тільки у своїй квартирі, але і відчуваєте моральне полегшення.

Спосіб №3 - Даруйте емоції!

При виборі подарунка потрібно розуміти, що людина, якій ви його робите, може потребувати те, що не коштує грошей. Наприклад, якщо ви хочете приготувати подарунок дорогому і близькому людині не обов'язково шукати якісь дорогі товари, можна просто зробити йому сюрприз. Наприклад, сходити в кіно, адже давно людина не може вибратися тому, що самому йому йти нудно. І часу виділити на похід з ким-то немає, а сходити обов'язково хочеться, і щоразу відкладається. Кращим подарунком буде просто купити квитки, і тоді бажання здійсниться, і можливість у будь-якому випадку знайде. Просто тому, що шкода буде, якщо квитки пропадуть.