Що це за хвороба і звідки вона виникає, знають всі жінки, тому що всім вона відома під простою назвою молочниця. З цією хворобою зіткалися і практично вилікувалися майже всі, але завжди залишається в пам'яті прикрий осад від неї. Збудником хвороби є грибок. Він присутній в кожному жіночому організмі в малих кількостях. До пори до часу цей гриб знаходиться в стані спокою, але зі зниженням імунітету він приходить в рух, розмножується і приносить дискомфорт. Людський імунітет - це захист організму, але якщо якась частина його порушується, то система дає збій і виникають захворювання. Для правильного визначення діагнозу, треба уважно стежити за собою, щоб побачити причини захворювання. Завдяки цьому лікування кандидозу буде більш ефективним.

Причинами виникнення молочниці можуть служити:

1. Застосування різних гелів для душу, різного мила, різноманіття шампунів.

2.Сінтетіческая одяг не дає організму дихати і виникає відповідне середовище, яка провокує зростання грибка

3. Хіміотерапія.

4. Бесконтрольний прийом антибіотиків також може стати однією з причин.

5. Вагітність. У цей період в організмі йде перебудова і жіночий організм працює за двох.

6.Неправільное харчування, захоплення не дуже здоровою їжею.

7. Дисбаланс гормонального фону, особливо це помітно в період менопаузи, коли зменшується вироблення гормонів і організм готується до клімаксу.

Симптомами молочниці є свербіж статевих органів, який не припиняється ні вдень, ні вночі. А працюючим жінкам доводиться дуже важко в такому стані працювати. Посилюється грибковий запах, що не дуже приємно. Починаються виділення, чимось нагадують сир.

Як впоратися з недугою? Головне - вчасно почати лікування. Якщо ви не знаєте, як боротися з молочницею, то переходьте на http://ua.gynodek.com/lechenie/lechenie-molochnici/ - на порталі є вся необхідна інформація. Треба вчасно почати лікування протигрибковими засобами, використовувати таблетки, свічки, народні засоби, а також вітаміни групи С і В, мінерали. Адже брак одних тягне за собою дефіцит інших. Слід дотримуватися дієти і не провокувати розмноження грибків в організмі.

Якщо вчасно не вилікуватися, то молочниця може стати причиною таких серйозних захворювань, як безплідність, спайки маткових труб. Є також ризик потрапляння збудника в кров, зараження інших органів.

Знаючи про все, треба уважно стежити за організмом і допомагати йому, якщо він починає хворіти. Перемогти молочницю можна, тільки потрібно невелике зусилля і терпіння.