Я купив електронний білет, але запізнився на автобус. Чи можу я сісти на проміжній станції? Теоретично така можливість існує. Але щоб уникнути непорозуміння, краще прибути на свій автовокзал вчасно. Так само, як і у випадку з традиційним квитком напрямку вінниця київ автобус, в посадкової відомості зазначається неявка пасажира в пункті відправлення, і місце вважається вільним. В теорії, водій і контролер можуть піти назустріч, але ми вкрай не рекомендуємо перевіряти цю теорію на практиці. Прибувайте на автовокзал завчасно.

Я відносуся до пільгової категорії громадян. Чи можу я купити електронний білет на автобус зі знижкою? На жаль, такої можливості зараз немає. Купівля пільгового квитка передбачає передачу інформації про пільгу в базу даних автовокзалу. Інформаційні системи автовокзалів, до яких підключений наш сервіс з продажу електронних білетів на автобус, не забезпечують передачу такої інформації.

Чому при купівлі електронного білету на автобус на сайті http://naavtobuse.com.ua/, я не можу вибрати місце? Діяльність нашого сервісу забезпечується підключенням до програмного забезпечення автовокзалів. На жаль, єдиного стандарту для таких програм немає, і для автовокзалів розроблялося в різний час і різними організаціями. Неможливість вибору місця в автобусі при купівлі електронного квитка обумовлена відсутністю такої функції в програмному забезпеченні автовокзалу. При покупці квитка на міжнародний рейс дані приймаються дані тільки з або загальногромадянського закордонного паспорту. Для дітей зазначаються дані свідоцтва про народження.

Не відкривається електронний білет. Якою програмою скористатися? Електронний білет на автобус це документ в форматі PDF. Для його коректного відображення ми рекомендуємо завантажити прикріплений до листа файл електронної квитанції на жорсткий диск комп'ютера.