Купівля бу автомобіля таїть в собі багато "підводних каменів", адже кожен покупець прагне придбати максимально хороший автомобіль за мінімально можливу суму. На жаль, купивши авто з пробігом, новий власник починає вкладати гроші в його ремонт, ще не "отбегав" перші 100 000 кілометрів. Якщо ви добре знайомі з гірким досвідом своїх друзів, які стали власниками вживаних автомобілів і не хочете повторювати їх помилки, то у вас залишається єдиний варіант - пригнати авто з Німеччини.

 Б\у автомобілі з Німеччини користуються великим попитом у наших співвітчизників. І цьому факту є багато пояснень:

• автомобіль має відмінний технічний стан;

• цифри на одометрі відображають реальний невеликий пробіг;

• кількість ДТП в Німеччині найнижче у всій Європі;

• ціна на автомобіль хорошої марки буде в рази нижче, ніж на ринку або в автосалоні.

Дійсно, такий автомобіль буде тільки радувати свого нового власника ідеальним співвідношенням "ціна-якість". І якщо ви вирішили купити старий автомобіль саме в Німеччині, то давайте розглянемо, як це можна зробити.

Купівля автомобіля на ринку

 Практично кожен, хто мріє стати володарем старого "німця" вирушає на авторинок. Там завжди можна знайти кілька німецьких автомобілів, сяючих як начищений самовар. Огляд такого авто викликає у покупця захоплення: ідеальний зовнішній вигляд, чистота під капотом, м'яка підвіска і рівномірний рев двигуна. Але не поспішайте оплачувати покупку, ви можете легко потрапити в руки шахраїв:

1. Автомобіль з Голландії

Продавці дуже часто видають за німецький автомобіль машину, пригнаних з Голландії, наприклад. Вона теж може бути у хорошому стані, але вологий клімат Голландії за час експлуатації вже залишив незабутні сліди на автомобілі. Якщо ви купите таку машину, то вам доведеться розщедритися на кузовний ремонт вже через кілька місяців.

2. Автомобіль з Литви

В Литву стікаються всі аварійні автомобілі Європи. Там професійні майстри приводять їх в "товарний вигляд" і відправляють в найближчі країни. Тому ви можете стати власником німецького автомобіля, зібраного по частинах практично з металобрухту.

Щоб застрахувати себе від подібних випадків, скористайтеся нашими порадами:

• купуйте авто на ринку тільки у його справжнього власника, перекупник швидше за все продає не якісний товар;

• попросіть продавця показати німецькі документи на автомобіль, так ви зможете перевірити, чи є він дійсно власником транспортного засобу;

• подивіться митну декларацію, в ній вказані всі дані про автомобілі (технічний стан, пробіг тощо);

Якщо вам відмовляють у пред'явленні цих документів, посилаючись на різні причини, краще відмовтеся від покупки.

Купівля автомобіля через інтернет

 Щоб стати щасливим власником авто з Німеччини, не обов'язково об'їжджати всі авторинки міста, достатньо просто зайти в інтернет і почати пошук на спеціальних сайтах. Зараз багато ресурси надають послуги з підбору автомобілів з Європи. Найпопулярнішим з них є сайт ауторіа, на якому кожен годину продається близько 200 нових і старих автомобілів. Щоб визначитися з вибором авто на сайті, зайдіть в розділ "Автомобілі з Європи", де представлені найбільші в Україні компанії, що займаються продажем європейських автомобілів. Вам залишиться тільки вибрати ту, яка працює з Німеччиною. На сайті ви знайдете повну інформацію про компанії із зазначенням адреси і телефону, зателефонувавши за яким ви отримаєте розгорнуту та вичерпну консультацію від співробітника компанії. Ви можете, не виходячи з дому вибрати автомобіль і обговорити основні моменти угоди. Такий сервіс перетворює покупку автомобіля в одне задоволення.

Якщо автомобіль з Німеччини ваша давня заповітна мрія, то відкривайте інтернет і дійте.