Від кухні салатового кольору віє свіжістю та енергією. Такий інтер'єр нагадує про весну круглий рік. Ніжний, напівпрозорий, акварельний відтінок салатового кольору, створює атмосферу спокою та умиротворення. Більш соковитий та яскравий варіант кухні мдф фарбовані ціна, зробить інтер'єр бадьорим та життєрадісним.

Колірне рішення кухні в салатових тонах більш доречно для інтер'єру в сучасному стилі. Саме для нього характерні прості геометричні форми та яскраві колірні поєднання. Салатовий колір притаманний  стилю прованс. Набагато рідше світло-зелені відтінки можна зустріти на кухні на замовлення ціни львів http://kitchen.interiostory.com.ua, або в їдальні класичного стилю. Однак і в цьому випадку можна отримати дуже цікавий та радісний інтер'єр, використовуючи правильний відтінок, підходящі  меблі та матеріали.

Салатовий колір в інтер'єрі кухні, або меблі?

Головне правило - яскравим має бути щось одне: стіни, або меблі. Салатові стіни, це прекрасний фон для світлих, та темних фасадів. Найголовніша вимога до меблів - простота та функціональність. Світлі меблі зроблять інтер'єр кухні більш свіжим та радісним, темні - ефектним та динамічним.

Якщо ви хочете доповнити світлі скляні кухні львів ціна http://kitchen.interiostory.com.ua/sklani-kuhni/ яскравим акцентом, але побоюєтеся переборщити, зробіть одну салатову стіну, пофарбуйте її водостійкою фарбою, або обклейте вініловими шпалерами. Вони можуть бути однотонними, або з симпатичним геометричним малюнком.

Прекрасним доповненням до білих меблів, буде фартух з плитки ніжно-зеленого кольору. Меблевий гарнітур з салатовими фасадами стане домінантом  інтер'єру, тому вимагає спокійного фону. Яскраві фасади кухонного гарнітура варто підтримати салатовими  акцентами на шторах, чохлах для стільців, світильників, скатерті, або посуду.

Яким кольором доповнити салатову кухню?

Єдине обмеження - не варто поєднувати його з різними відтінками фіолетового. Така комбінація кольорів зробить ваш інтер'єр надто похмурим та тривожним.