Датчики – основна частина охоронної сигналізації, за допомогою якої можна фіксувати все, що відбувається на території, що охороняється.

Датчики Ajax відрізняються надійністю та простотою у використанні, швидко спрацьовують та миттєво реагують.

Що важливо враховувати під час вибору охоронних датчиків?

  • Датчик – це чутливий пристрій. Тому, якщо в будинку є домашні тварини, слід зупинити вибір на приладах, які не реагують на них.
  • Дистанція та чутливість. Бажано вибирати моделі, які мають широке охоплення та високу чутливість.
  • Функціонування у складних кліматичних умовах. Більшість датчиків не функціонує за мінусової температури. Найкраще зупинятися на моделях, які мають широкі експлуатаційні характеристики.

Компанія тривалий час знаходиться на піку популярності у своєму сегменті, тому все більше з'являється бажаючих купити Ajax в Одесі. З кожним роком вона випускає нові і вдосконалені моделі, що задовольняють вимоги сучасних користувачів. Але незважаючи на це, деякі датчики протягом довгих років мають високу популярність та затребуваність.

Ajax LeaksProtect

Бездротовий датчик потопу за секунду визначає протікання, самостійно аналізує ситуацію та передає сигнал про затоплення.

Відмінне рішення – купити датчики потопу в інтернет магазині, оскільки вони відрізняються простим монтажем, автономною роботою (до 5 років без заміни батареї), широким діапазоном робочих температур, доступною вартістю.

MotionProtect Outdoor

Вуличний датчик руху, який контролює територію на відстані 15 метрів, а також оснащений інтелектуальною системою, що виключає помилкове спрацювання на домашніх тварин, зростом до 80 см.

Датчики руху Аякс відрізняються компактним розміром та стильним зовнішнім виглядом, простим монтажем та можливістю функціонувати при мінусовій температурі.

DoorProtect

Датчики відкриття Ajax ідеальні для захисту житла. Вони мають невелику вагу (29 грам), високу чутливість та стійкість до температурних перепадів. Тривалість автономної роботи складає 7 років.

MotionProtect

«Розумний» датчик руху для приміщень, який не реагує на переміщення домашніх тварин, вагою до 20 кілограмів та зростом до 50 см. Термін служби батареї – 7 років. Максимальна робоча температура +40 °С.

Датчики Ajax – відмінне поєднання стилю та надійності.