Окрасою кожного приміщення, на думку спеціалістів, вважається правильно спланований дизайн інтер’єру, невід’ємною частиною якого, є меблі з натурального дерева. Саме ці елементи декору, беззаперечно, відіграють важливу роль у формуванні першого враження про приміщення, дозволяються створити неповторну атмосферу комфорту та затишку.
Особливості натурального оформлення кімнати
Популярність використання натуральних матеріалів з кожним роком зростає, це також стосується декоративних виробів. Перш за все, це пояснюється особливостями і технічними параметрами самої деревини.
Переваги меблів, виготовлених з натурального дерева:
Неперевершений зовнішній вигляд, який притаманний саме цьому матеріалу. З його застосуванням, власник насолоджується естетичнім задоволенням. Жоден інший варіант, у тому числі штучні замінники, не в змозі передати всю насиченість кольорів, текстури. В інтер’єрі вони дивовижно поєднуються з іншими складовими розробленого проекту, та першочергово привертають увагу.
Екологічна чистота. В процесі виробництва використовується сировина, вирощена в екологічно чистих районах, які гарантують відсутність негативного впливу на здоров’я людини. Всі складові елементи перевіряються на відсутність токсичних речовин.
Безпека та надійність. Данні вироби можуть, без остраху, використовуватися алергіками.
Практичність застосування. Меблі з дерева характеризуються довгим строком експлуатації. У виробничому процесі, на останньому етапі, їх оброблюють спеціальним речовинами, які гарантують, що навіть через декілька років, вони не втратять свого бездоганного вигляду.
Універсальність. Меблі гармонічно поєднуються з кожнім стилем.
Як обрати дерев’яні меблі?
Сфера застосування даних предметів декорування достатньо широка. Проектувальники та фахівці сфери дизайну з їх допомогою облаштовують приватні заміські будинки, квартири, офісні приміщення, громадські заклади, ресторани, салони. В останній час, популярною тенденцією вважається установка таких меблів на прибудинковій території, для забезпечення комфортабельного відпочинку.

Характеристика предметів:
  • Міцність;
  • безпечне використання;
  • Вони на відмінному рівні переносять перепади температурного режиму;
  • Володіють досить високими вологостійкими показниками.
Серед достатньо широкого асортименту, який представлений на ринку, передовими виробниками, є вірогідність знайти необхідний варіант, який би відповідав всім вимогам замовника. Найчастіше дерев’яне оздоблення застосовують у спальних кімнатах, гостинних та кабінетах. Тому необхідно пересвідчитися, що підібрані ліжка, комоди, столи, стільці відповідають установленим нормам та стандартам, які гарантують якість.

Обираючи меблі з дерева Україна, слід віддавати перевагу надійним виробникам, які в виробництві застосовують новітні технології и устаткування. Саме таким виробником є компанія Ratwood, а їхні вироби займають гідне місце на меблевому ринку.