Сучасна індустрія моди пропонує повну свободу, зокрема й у варіантах комбінації прикрас. Поєднання сміливих і оригінальних ювелірних виробів допоможе розкрити свою індивідуальність, без слів розповісти про характер. Модний образ створюють за допомогою незамкнутих, фалангових і багатошарових перснів, перснів з дорогоцінним камінням, браслетів. Крім того, не обійтися без гарного настрою для ювелірної творчості. Підібрати чудову композицію можна на сайті https://gold.ua/ua/products/zolotye-kolca

Тренд поточного року — багатошаровість

Величезною популярністю користуються подвійні та потрійні різновиди, оскільки чим більше елементів, тим краще. Уваги варті моделі з імітацією таких стильних комбінацій.

Оригінальні каблучки та браслети

Каблучки у вигляді цвяхів, сірників і спіралей незамкнутого типу вдало комбінують із жорсткими браслетами-скобами. Рекомендовано підбирати ювелірні прикраси з ідентичною стилістикою. Наприклад, цвях на пальці та зап'ясті є модним комплектом, який неодмінно підкреслить будь-який образ.

Фалангові каблучки — важливі елементи богемного стилю

Мода на фалангові варіації в короткий термін поширилася по всьому світу. Дивовижні прикраси здатні заворожувати, привертати увагу, викликати захоплені погляди. Навіть один виріб допоможе перетворитися, створити богемний образ. На доглянутих пальчиках зі стриманим манікюром має чудовий вигляд цілий комплект фалангових каблучок.

Вдалі комбінації з обручками

Багато хто вважає, що обручка і каблучка для заручин не поєднуються ні з чим, проте це зовсім не так. Гармонійно виглядають такі варіанти:

  1. З одним великим каменем. Тандем з дорогоцінним камінчиком нікого не залишить байдужим, оскільки він чудовий.

  2. Невеликі каблучки. Мініатюрні вироби аналогічного кольору, форми і зрізу створять гармонійну ювелірну композицію.

  3. Каблучка-корона. Таке поєднання має значущий і величний вигляд.

  4. Каблучка-доріжка. Будь-який дизайн можна доповнити доріжкою. Якщо основна прикраса не прикрашена камінням, то каблучку-доріжку можна сміливо вибирати з розсипом діамантів, фіанітів, смарагдів, сапфірів або гранатів. Колір металу можна вибирати на свій розсуд.

Виникли сумніви або питання в процесі вибору? Обов'язково зверніться до фахівців, які в індивідуальному порядку допоможуть прийняти правильне рішення.

Каблучка на великому пальці — вибір неординарних особистостей

Подібному стилю віддають перевагу такі знаменитості, як Меган Маркл, Вікторія Бекхэм, Джоні Депп, Орландо Блум. Прикраса на великому пальці доповнить образ творчої та екстравагантної натури.

Підбираючи ювелірний виріб для чоловіків, рекомендовано зупинити свій вибір на великих і помітних моделях. Якщо ж прикраса потрібна жінці, то важливе значення мають форма руки і особисті смакові переваги власниці. Наприклад, на довгих пальчиках відмінно виглядають масивні варіанти, на маленьких — тоненькі каблучки.