Викуп старих авто дає змогу швидко і вигідно продати свій автомобіль, без витрат часу на пошук покупця. Викуп авто здійснюється спеціалізованою компанією, яка пропонує ринкову ціну за ваш транспортний засіб, незалежно від його марки, моделі, року випуску та стану.

Послуга автовикупу в Києві реалізується за таким алгоритмом:

- Власник залишає запит за телефоном або через форму на сайті;
- Проводиться експертна оцінка вартості транспортного засобу;
- Спеціаліст компанії озвучує ціну та умови угоди;
- Продавець і компанія автовикупу підписують договір купівлі-продажу
- Продавець отримує гроші за свій автомобіль готівкою або на банківський рахунок.

Сервіс викупу авто має низку переваг перед самостійним продажем машини:

- Ви економите час і нерви, не потрібно розміщувати оголошення, спілкуватися з потенційними покупцями, їздити на СТО для огляду та діагностики авто;
- Ви отримуєте до 95% ринкової вартості вашого автомобіля протягом декількох годин;
- Ви рятуєтеся від проблем з документами, реєстрацією, страховкою автомобіля;
- Ви можете продати свою машину в разі аварії або поломки, компанія надасть евакуатор за свій рахунок.

Як оцінити авто перед покупкою

- Вивчіть ціни по ринку на аналогічні моделі. Визначте оптимальну вартість. Запитайте історію автомобіля включно зі звітом про аварії, сервісним журналом, кількістю колишніх власників і реальним пробігом. Детально огляньте автомобіль зовні та зсередини. Перевірте кузов на наявність корозії або пошкоджень.

- Переконайтеся що всі елементи кузова рівні та не мають деформацій. Відкрийте капот для огляду двигуна та передніх стаканів. Перевірте рівень оливи, рівень охолоджувальної рідини, спробуйте знайти течію та бризки. Занадто чистий мотор це сигнал для уваги покупця, поточний власник авто може намагатися приховати ознаки високого зносу окремих вузлів силової установки.

- Послухайте звуки при працюючому двигуні, прислухайтеся до вібрації. Справний мотор звучить монотонно і рівномірно. Проведіть тест-драйв, щоб оцінити роботу двигуна, коробки передач, підвіски і гальм.

- Зверніть увагу на загальне керування автомобілем. Прислухайтеся до трансмісії, розкрутіть мотор до оборотів червоної зони. Перевірте електронні системи та обладнання. Перевірте наявність усіх необхідних документів. Переконайтеся що техпаспорт і свідоцтво реєстрації автомобіля справжні.

Якщо ви не впевнені у власній кваліфікації або сумніваєтеся в щирості продавця, розгляньте можливість проведення незалежної перевірки автомобіля у механіка або профільного фахівця. Спробуйте отримати інформацію про регулярне обслуговування автомобіля. Повна і своєчасна сервісна історія говорить про надійність фінансового вкладення в автомобіль. Ставте продавцю питання про використання машини, можливо є якісь проблеми або недавні ремонти.

Проведення ретельної оцінки автомобіля займе деякий час, але це допоможе уникнути неприємних сюрпризів і переконатися в ухваленні обґрунтованого рішення про покупку.

Якщо вам потрібна послуга темінового викупу авто в найкоротші терміни, звертайтеся в нашу компанію Автокеш. Ми купимо вашу машину за ринковою ціною в день звернення.