Багато хто сьогодні ставить перед собою питання: «Чи можливо взагалі книжку, де картинок значно більше за сам текст, розміщувати в один ряд зі звичайними художніми творами?». Турботливі батьки цікавляться чи виконують комікси аналогічну освітню з розвивальною функціями. Виявляється, що ще і як виконують. Комікси дають діткам змогу проживати кожну історію, яка розповідається в тій чи іншій книзі та разом з усіма героями чомусь корисному і цікавому вчитися, легко долати різноманітні перепони, не звертати увагу на труднощі, досліджувати навколишній світ та фантазуючи.

Якщо ваша дитина ще досі не хоче читати або ж читає надто мало, тоді обов'язково варто купити комікси та ненав’язливо запропонувати їй розпочати з них. Можете повірити нам, насправді кожна дитина любить читати. Якщо ваша дитина не читає, значить просто ще не знайдений вірний підхід. Розпочинайте з коміксів, де картинки переважають над текстом, і гарантовано не пошкодуєте.

Головні переваги коміксів

Завдяки коміксам діти зможуть стати завзятими читачами та мандрівниками у світі неперевершених відкриттів з безмежними знаннями. В таких книгах все ґрунтується на дії. Персонажі тут знаходяться у постійному русі. Тут зазвичай нема епізодів сюжету, де хтось з героїв спить або ж байдикує. В кожному коміксі персонажі постійно про щось говорять, когось про щось інформують, досліджують та роблять нові відкриття й ін. Тому можете бути впевнені, що ваша дитина нудьгувати точно не буде, а натомість зможе із захватом стежити за перебігом всіх подій, прослідковуючи динаміку на кожній окремій сторінці.

Для того аби у вас була змога купувати комікси, радимо завітати в онлайн-каталог видавництва РАНОК. Тут кожен охочий зможе обирати серед величезного асортименту різноманітних коміксів та іншої друкованої літератури на будь-які смакові вподобання. Купуй на сайті видавництва РАНОК і отримаєш за найдоступнішими цінами книги у таких підрозділах як:

  • навчальна література;
  • комікси;
  • дитяча література;
  • ранній розвиток та підготовка до школи;
  • література для дорослих;
  • новинки;
  • та ін.

Якщо ви до цього часу не знайшли для вашої дитини хороший магазин з книгами, які реалізуються за найдоступнішими цінами, тоді саме час провести детальне знайомство з каталогом цього відомого та обожнюваного українцями видавництва. Будьте впевнені у тому, що гарантовано не пошкодуєте про свій вибір та станете тутешнім постійним задоволеним клієнтом.