При виборі веб студії для розробки сайту, клієнт стикається з різними підрядниками. Дехто може зробити сайт недорого, а дехто встановлює високу вартість, що замовлення такого проекту буде недоцільним. Перед власником бізнесу постає питання: як вибрати web студію для створення проекту. В цій статті постараємося описати критерії вибору надійного підрядника з розробки сайту в Україні.

Передусім важливо визначити показники, за якими можна оцінити виконавця та порівняти подібні пропозиції на ринку. Такими параметрами будуть: тематичне портфоліо, репутація виконавця, чітка комунікація із замовником - всі ці аспекти слугують передумовою успішної співпраці.

Вибір веб-студії — це відповідальний процес, що вимагає уважного аналізу вхідних пропозицій. Web студія WebArtix надає послуги розробки веб сайтів в Україні і відповідає більшості критеріям, запропонованим в даному матеріалі, тому виконує зобов'язання і створює функціональні онлайн проекти для замовників з різних міст. Успішний результат може гарантувати саме такий підрядник, але Вам варто прочитати наступні критерії.

7 критеріїв для вибору веб студії в Україні

 1. Експертні знання з веб-розробки. При виборі веб-студії враховуйте технологічну компетентність та експертні знання в області програмування. Онлайн проект потребує не лише креативного дизайну, але й ефективної розробки з використанням актуальних мов програмування. Підрядник повинен мати досвід роботи з різноманітними технологіями для розробки.

 2. Бізнес орієнтований підхід. Виконавець має враховувати специфіку бізнесу клієнта під час створення потрібного функціоналу веб-проекту. Кожен проект вимагає індивідуального підходу, аналітики очікувань користувачів, методології виконання. Чи використовується Agile або Waterfall та інші інструменти управління проектами.

 3. Ефективна комунікація. Співпраця із замовником є важливим елементом успішного процесу розробки сайту. Web-студія повинна мати прозору комунікації з клієнтом, забезпечуючи регулярну звітність про перебіг розробки. Довіра до web-студії збільшується завдяки чесній взаємодії із замовником.

 4. Портфоліо веб студії. Демонстрація власного портфоліо та навичок команди є важливою складовою авторитету компанії. Всі завершені роботи можна зібрати в один розділ, що спростить перегляд для потенційних клієнтів. Також важливо додати посилання на сторінки студії Behance чи Dribbble.

 5. Відгуки вдячних клієнтів. Дозвольте прочитати думку інших людей про вашу роботу. Варто публікувати на сайті відгуки клієнтів про вашу роботу. Необхідно створити окремий розділ з докладним описом наданих послуг. Також відгуки про студію можна розмістити в профілі компанії в Google.

 6. Сильні та слабкі сторони компанії. Під час вибору веб-студії, не менш важливо враховувати специфіку проекту. Поряд з цим, варто уточнити можливості подальшого обслуговування сайту після завершення розробки. Чи пропонує веб-студія послуги SEO просування для подальшого успіху сайту.

 7. Вартість створення сайту чи додатку. Однак, крім зовнішніх показників, слід звертати увагу на ціни розробки сайтів в Черкасах. Вас має влаштовувати прайс за реалізацію конкретного замовлення. Співставте і порівняйте студії вашого міста та оберіть максимально вигідний варіант.

Послуги, що надають web студії

До послуг веб-студії відносяться наступний перелік послуг:

  • Розробка сайтів під замовлення.
  • Створення інтернет магазину для онлайн продажів.
  • Проектування мобільних додатків.
  • Послуги дизайнера сайту.
  • Розкрутка, вивід сайту в ТОП Google.
  • Налаштування контекстної реклами.
  • Настройка таргетованої реклами.
  • Аналітика даних онлайн діяльності.
  • Зовнішня оптимізація сайту, лінкбілдинг.
  • Підтримка доопрацювання сайту.

При виборі веб-студії для розробки сайту в Черкасах, Україні важливо приділяти увагу не лише її портфоліо, але й експертним знанням команди. Зверніть увагу на розмовні навички менеджера та уважність до деталей вашого замовлення. Відповідальний підрядник з відмінними рекомендаціями зможе вчасно завершити проект, за що і отримує оплату. Репутація компанії в індустрії грає важливу роль, тому читайте відгуки клієнтів, огляньте рейтинги подібних організацій і приймайте рішення про співпрацю.