В азарті планування відпустки дуже просто забути про менш приємні, але необхідні речі. Мова йде про медичне страхування за кордоном. Звісно, відправляючись гуляти новими містами або засмагати на пляжі ми не розраховуємо на те, що можемо захворіти або з будь-яких інших причин вимушені будемо звернутися до клініки. Дуже часто так і відбувається. Проте інколи обставини складаються не на нашу користь. Якщо ж доведеться звертатися за медичною допомогою, перебуваючи за кордоном, вартість лікування може приголомшити. 

Неочікувані ситуації та надзвичайні обставини можуть виникнути в будь-який час, але медичне страхування за кордоном допоможе вам бути готовими до них та забезпечить мирну та безпечну подорож. Завдяки наявності поліса ви можете бути впевнені у тому, що за будь-яких обставин отримаєте якісну медичну допомогу, не турбуючись про високі витрати на лікування.

 

Чому варто укласти договір медичного страхування перед поїздкою

Запобігання фінансових труднощів – одна з головних переваг страхування. У разі непередбачених медичних подій, які можуть виникнути під час подорожі, страхова компанія візьме на себе витрати на лікування, що дозволить вам уникнути матеріальних труднощів. Окрім того, наявність страховки дає можливість:

  • отримати швидкий доступ до медичної допомоги. Співробітники страхової компанії швидко повідомлять вам куди потрібно звернутися для отримання послуг;
  • відчути підтримку в надзвичайній ситуації. Страховка може покрити не лише вартість лікування за кордоном, але й термінову медичну евакуацію у разі потреби;
  • вільно подорожувати між країнами, не турбуючись про власну безпеку. Достатньо лише попередньо придбати поліс, який діятиме на їх території.

Медичне страхування за кордоном може включати різні види послуг:

  • екстрена медична допомога;
  • госпіталізація;
  • стоматологія;
  • допомога акушерів;
  • консультації лікарів та інші. 

До складу пакету для мандрівників також можна включити страхування на випадок втрати документів чи багажу. Важливо, що клієнту доступно кілька варіантів страхового поліса для здійснення закордонних подорожей. Ви можете придбати недороге мінімальне покриття з франшизою, або розширити захист до потрібного вам розміру за необхідності.

 

Чи може страхова компанія відмовити у виплатах

Так, як і будь-який інший різновид страхування, медичне має свої правила. Страховики не компенсуватимуть витрати на лікування у таких випадках:

  • перебування у заборонених зонах (наприклад, у місцях проведення бойових дій чи спалаху епідемії). Таким чином турист свідомо наражає себе на підвищену небезпеку і нестиме відповідальність за наслідки самостійно;
  • порушення умов надання послуг. При укладанні страхового договору варто уважно визначитися зі своїми обов’язками, зокрема порядком повідомлень про страховий випадок. Інколи невчасне звернення може бути підставою для відмови у здійсненні відшкодування;
  • невиконання настанов лікарів та відмова від лікування;
  • навмисне приховування даних, що є важливими для страхування. Ці послуги передбачають лише надання допомоги, яку неможливо відтермінувати в часі. Проте, якщо ви свідомо їдете за кордон для того, щоб поліс покрив вартість лікування, є велика ймовірність отримання відмови;
  • виключення конкретного страхового випадку з переліку допустимих подій. Наприклад, до стандартного покриття може не входити відшкодування у випадку отримання травми внаслідок заняття екстремальними видами спорту. Окрім того, багато пакетів не покривають вартість лікування, якщо травму було отримано у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Важливо пам’ятати, що медичне страхування за кордоном – це інвестиція у вашу безпеку та спокій під час подорожі. Завдяки йому ви можете отримати необхідну допомогу та фінансово не постраждаєте. Проте власники завжди повинні зважати на умови поліса та дотримуватися встановлених правил. У іншому випадку особливого сенсу від наявності страховки не буде.