Водонепроникність можна сміливо назвати однією з головних переваг кед і кросівок від Лакоста. Не злякати всі моделі цього бренду мокрою дощовою погодою і сніжним зимовим часом. Серед матеріалів, з яких кеди виконані, також зайняли свою нішу різні види вовни. Кросівки і кеди цього бренду завжди виділялися тривалим носінням, доступними цінами і відмінною якістю. Оригінальні купить кеды лакоста киев - це символ неповторності стилю і уособлення елітарності. Але, на жаль, часто відбувається так, що якраз намагаються підробити піратським способом взуття відомих брендів, і виключенням не є кеди Лакоста.

Часом, попри велику кількість фейкових моделей буває важко встановити оригінальність брендових товарів. Процес ідентифікації справжніх брендових кед ускладнює ще один факт - зображений у вигляді «алігатора» фірмовий логотип навіть на оригінальних кедах може різнитися за кольором і перебувати в різних місцях. Проте, навіть нефахівцями підробка розпізнається запросто. Що взуття підроблене, може говорити кілька ознак. В якості чудового індикатора підробленої продукції може розглядатися ціна товару. Ціни на підроблені кеди в торгуючих «піратською» продукцією магазинах, будуть занижені явно, ніж на аналогічний товар у інших «правильних» магазинах, наприклад, таких як beshop.com.ua.

Фотографії кросівок або кед в таких магазинах / сайтах можуть бути просто поганої якості або виявитися запозиченими в мережі з офіційних ресурсів компаній виробників. На етикетці також необов'язково містить інформацію про компанію-виробника або чіткий перелік основних характеристик даної конкретної моделі. Незначні спотворення також можуть бути присутніми в назвах брендів. Правильне найменування бренду «Lacostе», наприклад, може виявитися трохи трансформованим: «Lokostе», «Lacostа», «Lacost» ... Також від оригінальних кросівок або кед Lacostе підроблене взуття можна відрізнити по ниткам, неакуратно зрізаним, нерівним рядкам або цупкої тканини.