Іноді лікування зубів маленьких пацієнтів можна провести лише за умов медикаментозного сну. Тут https://moms.ua/services/likuvannya-zubiv-u-ditej-pid-narkozom/ ви знайдете найважливішу інформацію про лікування уві сні, яка допоможе батькам підготуватися до нього та отримати відповіді на найчастіші запитання.

Що таке лікування під медикаментозним сном

З медичної точки зору це лікування зубів у дітей під загальним наркозом. Під час лікування маленький пацієнт дихає сам, а через 10-30 хвилин після припинення подачі препарату він прокидається у затишній палаті пробудження. Грамотне використання сучасних препаратів та обладнання дозволяє мінімізувати неприємні симптоми після лікування.

Під час лікування уві сні дитина не відчуває, що з нею відбувається і не відчуває болю та дискомфорту при лікуванні зубів. Сам процес занурення в медикаментозний сон проходить в ігровій формі, щоб малюк не відчував стресу.

Пройшовши за посиланням https://moms.ua/services/, ви дізнаєтесь все про лікування зубів маленьким пацієнтам!

Кому показано лікування уві сні

Рішення про лікування уві сні приймається індивідуально. Стоматологи зважують усі «за» та «проти», залучають до обговорення анестезіологів. Тисни на https://moms.ua/, якщо бажаєш ознайомитеся з прайсом на лікування дитячих зубів уві сні.

Є низка обставин, за яких дітям показано лікування зубів під загальним наркозом:

- Панічний страх дітей перед лікуванням та видаленням зубів, який не вдається зняти. Проведення процедур під наркозом стає частиною програми адаптації.

- Необхідність повної санації ротової порожнини за 1 візит (великий обсяг лікування).

- Лікування карієсу у дітей віком до 3 років. При карієсі раннього дитинства та множинному ураженні зубів лікування проводиться під загальною анестезією. Одиничний карієс також може бути пролікований під медикаментозним сном, якщо малюк не в змозі просидіти в кріслі необхідну кількість часу.

- Специфіка функцій ЦНС у особливих дітей, коли обмежений контакт із пацієнтом чи є ризик мимовільних рухів під час маніпуляцій. Лікування уві сні підходить дітям із синдромом Дауна, ДЦП, розладом аутичного спектру, різними генетичними патологіями. Гостра алергічна реакція на місцеві анестетики.

При прийнятті рішення про проведення лікування уві сні лікар складає план лікування та дає рекомендації щодо підготовки до медикаментозного сну.