Корейські бренди принесли в бьюті всесвіт дуже багато різноманітних засобів. Ці продукти стали настільки популярні, що багато європейських чи американських брендів почали випускати їх аналоги. Одними із таких корейських засобів стали патчі під очі. Цей бестселер корейської косметики завоював серця багатьох любителів догляду за шкірою. Тому сьогодні ми більш детально поговоримо про патчі, та розберемось чи потрібні вони взагалі.

Що таке патчі під очі?

Патчі під очі працюють по аналогії з тканинною або гідрогелевою маскою для обличчя. Це такі маленькі масочки, частіше з гідрогелю, які просочені сироваткою. Такий засіб гарно доглядає за ніжною шкірою біля очей. Адже сироватка у якій знаходяться патчі, має активний та насичений склад. Також, за рахунок гідрогелю патч ідеально лягає на дерму, повторюючи всі її вигини. Таким чином, сироватка проникає більш глибоко до шарів шкіри, що забезпечує гарний результат.

Завдяки активному складу, даний засіб ідеально доповнить основний догляд за шкірою під очима. Адже патчі мають накопичувальну дію, тому при постійному використанні можна досягти значного покращення дерми.

Декілька порад, які допоможуть ефективно використовувати корейські патчі

  • Якщо ви маєте якусь проблему в зоні під очима, наприклад: сухість, лусочки, подразнення, зморшки, набряк і т.д. Обирайте патчі які будуть відповідати потребам вашої шкіри.
  • Що занадто, то не здорово. Не потрібно використовувати корейські патчі під очі кожного дня, або тримати їх на шкірі довше ніж зазначено на упаковці. Це скоріше перенавантажить дерму та не зробить нічого корисного.
  • Набряки – це одна з найпопулярніших проблем. Особливо, коли зранку треба швидко привести себе до ладу та прокинутись. Патчі гарно знімають набряки, усувають сліди втоми під очима та прекрасно тонізують шкіру. Для більш вираженого ефекту можна класти засіб у холодильник на декілька хвилин або повністю їх там зберігати.
  • Патчі можна використовувати як в ранковому догляді, так і в вечірньому. Тут ви вже вирішите як вам більше подобається. Але більше сенсу вони мають звичайно зранку, адже добре тонізують та зволожують шкіру.
  • Наша шкіра під очима дуже тендітна та достатньо чутлива. Тому, корейські патчі мають бути обов’язково якісними. Уникайте підробок, занадто дешевих та незрозумілих засобів. Віддавайте перевагу магазину де продається виключно оригінальна продукція.

Cosmic – корейська косметика на будь-який смак

В нашому інтернет-магазині Cosmic представлений широкий асортимент косметики. Ми співпрацюємо тільки з офіційними дистриб’юторами брендів Південної Кореї, тому в якості та оригінальності товару немає сумніву. На сайті періодично оновлюються знижки та доповнюється асортимент.

Оптове замовлення можна зробити на сайті або за номером телефону. Ми гарантуємо якісне обслуговування та безкоштовну доставку по всій Україні.

Джерело: cosmic.net.ua