Коли потрібно обрати якісний гірський велосипед, це стає справжнім випробуванням. Особливо проблематично підібрати такий транспортний засіб новачкам, котрі ще не досконально розуміють переваги велосипедів саме гірського типу, та не знають, на що звертати увагу при їх вибору. Саме на ці питання постараємося дати відповідь у цій статті.

Гірський велосипед чудове рішення на кожен день

Коли прийнято рішення підібрати саме вказаний транспортний засіб, треба звернути увагу не лише на його візуальну сторону, але й досконально розібратися у технічних характеристиках. Багато гірських великів відрізняються за типом амортизації, є такі варіації:

  • хардтейли - це коли амортизаційна вилка спереду;
  • двопідвіси - амортизатору є спереду та ззаду.

Хардтейли відрізняються легкою вагою та доступною ціною. А ось двопідвіси будуть коштувати дорожче, але вони більш витривалі на довгій дистанції, особливо при переміщенні по неякісному покриттю або бездоріжжю.

Cannondale Trail та його переваги

Транспортні засоби від вказаної торгової марки користуються особливим попитом серед райдерів усього світу. Щодо технічних характеристик та переваг цих транспортних засобів, розглянемо їх більш детально:

  • Рама. Виготовлена з особливого сплаву алюмінію, за інноваційною технологією SmartForm. Відрізняється довгим строком експлуатації.
  • Тормозна система. У роверах від вказаної торгової марки тормозна система представлена Shimano MT200 з гідравлікою.
  • Амортизаційна вилка. SR Suntour XCM с діаметром 30 мм гарантує високий показник надійності всієї конструкції.
  • Трансмісія. 1х10 microSHIFT Advent Х гарантує високу швидкість переміщення на будь-якій поверхні.

Ще треба виділити колеса вказаного транспортного засобу. Вони майже в усіх моделях представлені по 29 дюймів діаметру та мають високу жорсткість, що базезпечує їх довгий строк використання.

Модельний ряд Конандейл Треіл та його варіанти

Серед усієї лінійки модельного ряду Конандейл Трейл, треба виділити такі варіанти:

  • Trail 7 – для фітнесу;
  • Треіл 6 – для просунутих райдерів;
  • Trail SE – для змагань.

За технічними характеристиками вони нічим не поступаються відомій моделі гірського байку Merida Big Nine. А в деяких аспектах байки від Конандейл навіть переважають Big Nine.

Щоб не помилитися з вибором гірського байку, треба не лише звертати увагу на вказані його характеристики, але й не соромитися задавати свої питання консультанту веломагазину ЛетсБайк (https://letsbike.com.ua/), перед купівлею вибраного товару. Все це допоможе отримати якісний ровер, на якому буде приємно подорожувати та отримувати ще більше задоволення від життя!