Ви взялися за оформлення вікон? Тоді потрібно подбати, щоб композиція штор виглядала стильно та сучасно. Для цього варто вибрати аксесуари, які виконуватимуть не тільки декоративні, але й практичні функції. Тримачі для штор є найкращим рішенням у цьому питанні. Для чого вони потрібні і які особливості їх вибору потрібно знати, потрібно розбиратися.

Навіщо використовуються утримувачі для штор?

Вони використовуються з метою утримувати тканинні полотна у відкритому стані без їхнього розсування. Аксесуар дозволяє регулювати кількість світла, не докладаючи до цього зусиль. Ви зможете створити об'єм чи складки на тканині, які виглядатимуть красиво. Кріплення для штор виготовляються у вигляді затискачів або крючків, що кріпляться до стіни. Ви повинні подумати, де вони будуть розташовані.

Якщо утримувач використовуватиметься разом із підхватом, то це буде відмінне рішення, яке дозволить змінювати вигляд штори. Ознайомитись з великою різноманітністю виробів ви можете у компанії «Натуаль».

Різновиди утримувачів

Кожен має свій смак та уподобання, тому утримувачі можуть пропонуватися з різних матеріалів:

  • Дерево. Практично всі вони будуть зроблені в класичному стилі, що дозволить підкреслити будь-який інтер'єр. Щоб зробити інтер'єр розкішним можна вибрати варіанти з різьбленням по дереву;
  • Метал. Вироби пропонуватимуться у вигляді крючка. Вони є практичними, і їх можна використовувати у різних приміщеннях;
  • Пластик. Вони є найдоступнішими, але зможуть утримати лише легкі тканини;

Окремо варто розглянути магнітні утримувачі, які дозволяють змінити вигляд штори у будь-якому місці. Ви зможете зробити її оригінальний дизайн та змінити інтер'єр приміщення. Магнітні половинки з'єднуються тасьмою, що виглядає практично.

Кріпити тримачі досить просто. Всі класичні моделі кріпляться до стіни, що дозволяє їх швидко використовувати. Якщо ви не бажаєте свердлити стінки, то можете розглянути магнітні варіанти, які кріпляться на штори.

Купівля декору

У компанії «Натуаль» ви зможете купити не лише якісні тканини для виробництва штор та готові комплекти, а й тримачі до них. Багато текстилю для дому дозволить вам підібрати те, що потрібно. В асортименті можна знайти: пледи, декоративні подушки, штори та багато іншого. Зробіть свій будинок стильним та сучасним, вибирайте якісний текстиль. Ознайомитись з асортиментом товарів ви можете, відвідавши офіційну сторінку компанії.